bugün

cuma günü gerçekleşecek olan evlilik. magazin dünyası şaşırtmaya devam ediyor. gerdek gecesi fotoğraflarını twitter'dan yayınlarlar artık.
ayşe özyılmazel'den bir kere daha nefret ettirecek evliliktir benim gözümde.
özyılmazelin gerdek odasını fotoğraflayıp köşesine koyacağı evlilik olacaktır muhtemelen.
ertesi günü sabah gazetesinde erkekleri öven bir yazı görülebilir.*
bu evliliğe ayşe özyılmazel in bir şarkısı ile yorum yapmak istiyorum.

(bkz: bir şey eksik o da enerji) *
- ...siz eşiniz olarak kabul ediyor musunuz?
+ ben evet diyorum.
(bkz: çok gizli)
(bkz: sağ gösterip sol vurmak)
ayse ozyilmazel'in babasinin evlilik sicilinden hareketle; dede koruk yer, torununun disi kamasir atasozumuzu hakli cikaran evlilik olacaktir.
Ayşe Özyılmazel'e Ali Taran'ın enerjisi yetmez. Ama inşallah mutlulukla sonuçlanır orası ayrı Nikah şahitleri de acun olur artık. *
sol framede görüp ne fantaziler kuruyor şu uuserlar dediğiM, iki saattir orda kalmasıyla GERÇEK Mi Ki LAN DiYE az şüphelendiğim OLAY. daha geçen ay magazinlere yanında güzel karısıyla poz vermişliğini biliyorum çünkü. ne ara boşandınız ne ara çıkmaya başladınız DA ne arA EVLENMEYE KARAR VERDiNiZ ÇÜŞ DiYORUM ORHAN BABA YARDIM ET.
-ANNEMiN VE HER BiR TÜRK TEYZESiNiN BAKIŞ AÇISI: 2 GÜN SONRA BOŞANIRLAR
(bkz: medya evliliği)

uzun süreceğini hiç sanmıyorum.
evliligi seviyorum deyip esini bosayan bir adamla tiki yazarin evliligi olacaktir.

bu ikili ayrica daha once elestirdikleri seyleri kendileri yapmaktadirlar. ali taran saci uzun olan birini elestirmek icin ne o oyle hippi gibi demisti ama suan kendi saci da uzundur. tikican ayse ise zamaninda babasini evliliklerinden dolayi elestirmisti ama simdi tipa tipini kendisi yapmaktadir.

herseye ragmen her evliligin kutsal oldugunu dusunerek mutluluklar dilenmesi gerekir. onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine.
''lokomotif gibi hatunu tipsiz herifin teki götürüyor'' sözünü hatırlamamızı sağlayan olay.
inanamayıp google.da arattığım ve baya baya bi şokla karşı karşıya kaldığım durum.
way anasını beeehh..
twitterda tt'de boy göstermiştir.
hayır, bizi dürten ne onu anlamıyorum.
sabahına japon bayrağının göndere çekilemeyeceği düğündür. gerdek fotoğraflarını twitter dan takip edeceğim.
şaka değil mi tepkisinin rahatlıkla verileceği durumdur.
(bkz: paranın satın alabileceği şeyler)
(bkz: ayşe özyılmazel)
hiçbir şey umrumda olmazdı,
şu geride bırakıp gittiği kanserli eşi olmasaydı.
(bkz: society and marriage)
dünyadan çekip gitme isteği uyandırdı..
(bkz: hanım koş silahımı getir)
ayşecik babasının annesine yaptığının bi katı fazlasını yapıp ali taran godomanını kanserli eşinden ayırıp nikahı basıyor.babana o kadar küs kaldın anneni boynuzladı diye küs geçridiğiniz günlere acı bence.

godoman bey sana söylicek tek sözüm kırkından sonra azanı..
kendi başlarını yesinlerdir. ikiside aynı lacivert tondalar nede olsa.
yalan haber yada şaka olma olasılığı yüksek kanımca.