bugün

bildiğin gibi değil. http://www.youtube.com/watch?v=5WXNuq4Yaug
An itibarı ile kanal yedide şebnem kısaparmağın konuğu. Ali abiyi televizyonda izlemekte ayrı güzel.
düzenlenen konserlere sırf sanat için giden nerede ise ücret almayan. sanat abidesi.
son şarkıyı çal kemancı gelmeyecek o yalancı, şarkısıyla hüzünlendiren adam.
sanat güneşimiz zeki müren'e ait olan elbet bir gün kavuşacağız parçasını kendine has yorumuyla amatör çekim olarak yorumlayan ve harbiden kaliteli yorumlayan ülkücü sanatçıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=jpUVsP6Cezo&feature=related
30 nisanda giresun şebinkarahisarda konseri olan adam gibi adam. Nasipse ordayız.
ideolojik olarak sevilmesede sazına ve en önemlisi sözüne paha biçilemez sanatçıdır.
(bkz: bildiğin gibi değil)
yaklaşık bir saat önce canlı dinleme fırsatı bulduğum, buğulu bir sese sahip müthiş eserleri olan gerçek bir sanatçı.
Gerçek sanatçı, dava adamı. Adam gibi adam.
''dağ başını duman alır yine yehh
baş kaldırmak bize kalır yine yehh
hani diyorduk ya reis alayına isyan isyan
hani diyorduk ya reis ölümüne vatan vatan'' diyen adam.
gerçek sanat adamı, dava adamı, güçlü kalemi ve sazıyla dünyaya meydan okuyan adam gibi adam.
bozkurtların gür sesidir.ülkücü hareketin bağrından çıkan on numara sanatçılardan biridir.
(bkz: mustafa yıldızdoğan)
(bkz: ahmet şafak)
(bkz: osman öztunç)
bu şarkısıda benden bütün gardaşlarıma gelsin.
http://www.youtube.com/watch?v=yj7qyrJqB2o
başlığı gördüğümde içimi cız ettiren sanatçı.
(bkz: ali ayşeyi seviyor)
pek ortalıklarda göremezsiniz genellikle üniversitelerin bahar şenliklerinde konser verir. ali ayşe yi seviyor ülkücü camia nın kendisiyle özdeşleştirdiği parçalarındandır.
gönüllere taht kuran, türk milliyetçilerinin gurur duyduğu sanatçı.

--spoiler--
kaderimiz buymuş bizim
el yaşamız biz ölmüşüz
kimi susmuş kimi gitmiş
biz aşk içinde kalmışız

o emekler hiç mi reis?
adam olmak suç mu reis?
bilmesinler allah bilir
buda geçer hey koca reis

şehitleri düşün reis
eğilmesin başın reis
neler geldi neler geçti
buda geçer hey koca reis.
--spoiler--
Bağlamayı konuşturan, kalemi yazdıran değerli sanatçı. Şiirleri, şarkıları tek kelimeyle harikadır. Ülkemizde ki sayılı sanatçılardandır. Yeni albümü hala çıkmadı galiba yoğun konserlerden. Eğer konserine gitme fırsatınız var ise gidin, kendinize daha önce ben ne dinliyordum dersiniz. Canlı performansı albüm kayıtları kadar iyidir. Adamdır adam.
çok sevdiğim ve çizgisi ile tam bir türkçü olan sanatçıdır.

--spoiler--
Kendi öz yurdumda ben miyim garip ?
Beni bir köşeye atan utansın.
Eğilmiyor diye kurdu hor görüp,
iti el üstünde tutan utansın!
--spoiler--
--spoiler--
Ey Kelepçemin Sahibi
Ey Zindanımın Gardiyanı
Bir Köle Çığlığı Değil
isyandır Bu isyandır
--spoiler--
atiye'nin salla şarkısında düet yapacak sanatçı. genç ülkücülerin sevgilisi.
solcu olsa bugün albümleri satış rekorları kıracak olan milliyetçi ve ülkücü sanat adamıdır.
ama o kendi çıkarlarını değil milletinin çıkarlarını ön planda tutmuştur.ali kınık
bugün duruş dediğimizde aklımıza gelmesi gereken birkaç sanatçıdan biridir.
bugün solcu olsa altın plak alırdı. oysa o belli bir kitleye kalitesiz ve birbirinin aynı şarkıları yaparak ne kadar milleyetçi olduğunu gösterdi. o albümler olmasa suriye ağzımızı iyice kırardı. iyi varsın ali ılık.
sarkilarinin hemen hepsi guzel olan sanatcidir. gec kesfetmisim onu ama artik birakmam.
ülkücü camianın ahmet kaya'sı.
sol frame'de bir anda hakkında 6 tane entry girildiğini görünce adam öldü mü yoksa diye öyle bir telaş yaptım ki aşk tesadüfleri severi yeni izlemiş halimle belçim bilgin başlığından çıktım geldim. *
çok dolu bir abimizdir. bu şarkı, bildiğin gibi değil gibi şarkılarıyla gönüllere taht kurmuştur. yorumu fenadır alkollüyken dinlenirse insanı ülkücü bile yapabilir!
yeni albüm çalışmaları bitmiş en kısa sürede piyasaya çıkacaktır. hayırlı, uğurlu olsun. adam gibi adam, davamızın sesi, yüreğimiz sesi, koca reis.