bugün

klas, genç ve dinamik bir adam. aziz yıldırım dan sonra fenerbahçe başkanlığına en çok yakışacak isim.
bunca dolaplar donerken bu adam yonetim kurulunda fasulyeden mi dikiliyormus ne yapiyormus da durust olmus!! , yahu oyle yada boyle yonetimde olan herkes eger biraz dusrust iseler istifayi basar ve giderler buna ali koc da dahil.
diğer kulüplerle fenerbahçe' nin iletişiminin kopmasına yol açmış, fenerbahçe fanatiklerinin kibrinin artmasında önemli pay sahibi olan kibirli ve sevimsiz aziz yıldırım' ın sebep olduğu fenerbahçe' nin antipatisinin azalmasına yol açabilecek ütopik gelişme.
pek çok kimsenin istemediği olaydır. o sevimsiz, kindar, gıcık, meydan okuyan basın toplantılarının nelere yol açtığı ortadadır. bu tarzdan fener çok büyük zarar görmüştür.
fenerbahçe'nin saygınlığını arttıracaktır.
aday bile olmayacağından olanaksızdır.
bu ülke şartlarında fenerbahçe'nin bir alt lige düşürüleceği gelişme olacaktır.
vehbi koç'un vasiyeti gereğince yerine getirilemeyecek istek.
koç holding yönetim kurulu başkanı mustafa koç, kardeşi ali koç'un başkan adaylığını koç ailesi olarak destekleyeceklerini bu yılın nisan ayında yaptığı bir deklerasyonda dile getirmişti zaten. dolayısı ile ailenin ona muhalefeti söz konusu olamaz.

- ha! kendisi ister mi? asıl önemli husus budur.

isteksiz olsa dahi camianın büyük baskısı karşısında direnebileceğini şahsen düşünmüyorum. fenerbahçe spor kulübüne; duruşu, tavırları ve terbiyesi ile çok yakışacağı kesindir. en azından, aziz yıldırım döneminde yaşanan kepazeliklere asla müsaade etmeyeceği görüşündeyim.

- kanımca en güçlü adaydır kendisi, hatta tek aday bile olabilir. izleyip göreceğiz...
Ali koÇ şuan fener iÇin fazla şerefli.
ali koç cumhurbaşkanı olsa keşke.
inş cnm ya.

aziz yıldırım'a devrim yapacak tek adamdır kendisi. başkasını tanımam.
rahmi koç'un hoşuna gitmez. dolayısıyla olmayacak şeydir.
temmuz ayında gerçekleşmesi muhtemeldir.
bir galatasaray taraftarı olarak mutlu olurum. aziz yıldırım bir kanser gibi sardı fenerbahçeyi. ali koç daha çok yakışıyor o konuma bence.
aziz baskan , allah uzun omur versin, hayatta oldugu surece degil ali koc, dunyadaki butun koclar birlesip gelse yine baskan olamazlar. tosunu gelse hava alir.
Vizyonuyla fenerbahçeye katkısı büyük olur.
Başkan olması durumunda ebedi dost ezeli rekabet mottosunu hayata geçireceğine inanıyorum. Şimdiden hayırlı olması dileğiyle. not:Galatasaray
fenerbahçemiz için Hayırlı olsun. biraz daha bekleseydik ali bey'den de umudu kesecektik. Umarım Aziz'in taraftarı oyalama ve zaman kazanma stratejilerinden değildir.
Fenerbahçe camiasına hayırlı uğurlu olsun denecek gelişme.

'Aziz büyük işadamı, büyük mafya, NATO ihaleleri alıyor, hayatta kaybetmez' diyen kamiller vardı. Koç ailesinden herhangi birinin bir şeyi kaybedeceğini düşünecek kadar saf olan o arkadaşlara geçmiş olsun. Türk ekonomisinin %20'sinin karşılığı olan Koç ailesinden birisinin kaybedeceğini zannetmek pırıl pırıl bir kafa gerektiriyor doğrusu. Tayyip'in bile başedemediği bir ailenin aziz Yıldırım'a kaybetmesi zaten beklenmezdi.

Türk futbolu temizleniyor, darısı yıldırım Demirören denen zat'ın gidişine.

Not: muslera.
Hayırlı uğurlu olsun.