bugün

padisah analari kitabının yazarı.irkci,ukala bir yazar. leo buscagliaya tanımadan,arastırmadan karalamaya calışan yazar.
Gokturk imparatorlugu tarihi isimli kitabinda yazaridir ayni zamanda . yanliz soyle bir sey vardir ki ali kemal meram diye biri yoktur . Yazar ozellikle padisah analari isimli kitabin tepki cekeceginden suphe etmis olmali ki bu kitabi yazarken ali kemal meram takma ismini kullanmistir . cunku kitaba gelen onca elestiriye ragmen birisi cikipta bu elestirilere cevap vermemistir . Ben Ilber ortayli' nin ali kemal meram ' in ta kendisi oldugu yonunde killaniyorum ne zamandir .
Padişah anaları adlı kitabında "fatih sultan mehmet" hakkında şöyle böyle diyebilen, yazdıkalrının kaynağını gösterirken kendi kitaplarını gösteren :D, düşündürten, küfür, nefret ettirebilen iğrenç insan..
Padişah anaları kitabının yazanından çok yazdıranları düşünüyorum..
1)Rejimin daha yeni oturtulmaya çalışılmasından ötürü eski yönetimleri kötülemek amacıyla devlet yazdırmış olabilir.
2)Türk düşmanı Avrupalı zihniyetlerin dayatması sonucunda "Siz Türkler tarihiniz boyunca birşey yapamadınız siz hep ezildiniz sizi yönetenler hep farklı soydandılar" düşüncesini empoze etme düşüncesiyle yazdırılmış olabilir..
yada..
3)Faşist düşüncelerinin altındaki gerçeği göremeyip düşünme ve idrak etme yeteneğini kaybederek dünyaya bizi rezil edecek insan modelinde kitabını kaleme almıştır..

Bu kitaba yazıklar olsun, umarım kitabı okuyunca dünya göreüşleriniz değişmemiştir..
Kitap bir yalandan ibarettir..
Kardeşim ödevi için kitapçıdan padişah anaları diye kitap almış. sabah kitaba bakayım dedim. Mevlana için yahudi ,fatih sultan mehmed içinde türk düşmanı demiş. sabah sabah sinirlerimi bozan bir adamdır aynı zamanda.
Padisah analari uzerinden osmanliya hAtta mevlanaya laf atan hastaca dusuncelerini ve iftiralarini utanmadan kitaplastirabilmis kitabini okumaya dayandigim kisitli surede anladigim kadariyla alevi olan bir psikopat.
(bkz: milliyetçi olmak için zihinsel engelli olmak lazım)