bugün

binbir gece dizisinde beyniyle uckuru yer degistirmis ergen rolündeki *karakter.
dünyanın kadın yönünden en bahtsız adamı.
şimdi bu kardeşimiz ilk karısından 2 çocuk sahibi iken bir adet metres sahibi olur, ilk karısı hamiledir bu arada. metresi ile haşna fişna halinde iken karısı doğurur. akabinde metresi hamile kalır. metresi de doğurur. karısı bunu öğrenir ve ali kemal'i boynuzlamaya başlar. derken metres ölür. ali kemal metresinden olan çocuğunu eve getirir. bu arada ali kemal'in annesi gelinini aşığı ile basar ve ali kemalden boşanmasını sağlar. ali kemal sap kalır. derken ali kemal halasının kızına atlar onu hamile bırakır ve evlenir ama pişman olur. bu geceki bölümünde de eski karısı ile arasında bir elektriklenme olur tekrar lakin ali kemal boynuz yediğinin hala farkında değildir.
yoruldum yahu beynimi yordu bu adamın başından geçenleri bir an bile düşünmek. bu ne tempo, bu nasıl hayat arkadaş. ha burada bir de bu diziyi seyredenlere mesaj verilmeye çalışılıyor kanısındayım.
devam et ali kemal hiç frene basma koyver gitsin anam...
tv de ki en uyuz karakterlerdendir.
tam bir velet bu tipleri görünce modlara sövmemek elde değil resmen inci sözlük yaş artığı bizden daha olgun durumda. kendisine bir öz eleştiri yapmak istiyorsa neden bu kadar malım kendi nick altımı kendim dolduruyorum diye kendisini sorgulasın.

Yazıklar olsun alım yapan modlara yazıklar olsun...
anaya, babaya laf çakan ergen.
burhan evliyaoğlu'nun hayırsız oğludur.
(#18578649)drogbata vasatın altında futbolcu demiş sivilceli ergen argosu troll.
en son sözlüğü bırakma kararı alan yazardır.
(bkz: onuncu nesil silik)