bugün

YARIŞMADA SORUYU BiLMEKTE ZORLANAN (YANITI MERiNOS iDi) YARIŞMACIYA YÖNELiK OLARAK YAPRTIĞI ŞU YORUMDAN DOLAYI :VAROL: EVET SORU BiRAZ KARIŞIKTI AMA, SiZE KOYUN YERiNE ÜLKENiN YARISI DESEYDiM HERHALDE ÇOK DAHA BASiT OLURDU.ŞEKLiNDEKi YORUMUNDAN SONRA YANDAŞ BASIN TARAFINDAN ADETA LiNÇ EDiLMEYE BAŞLANan yarışma sunucusu.
sevilen yarışmanın sevilen beyefendi sunucusudur.
kızım olsa istemesine gerek yok sorgusuz sualsin veririm kendisine. o kadar efendi bir sunucu.
o yüzüğünü ve topsakalını görmekten gına getirtmiş sunucu.
yarışan her yarışmacıya mavi boncuk dağıtan kelime oyunu sunucusu.
severek izlediğim sunucu.
sanırım bu akşamki programında, koyun, cevabını bilemeyen yarışmacıya, 'ah tüyo verirken keşke ülkenin yarısını oluşturan kesim deseydim' diyen, artık karşısına gelen kadınlara yavşamanın bu derece b.kunu çıkarmış, şımarık.

edit: merinos, cevabını bilememiş yarışmacı.
az evvel star tv de yayınlanan büyük risk isimli yarışmaya yarışmacı olarak katılmış ve birinci olmuştur. yarışma formatına göre günün birincisi, ertesi gün otomatikman yarışmaya hak kazanıyor ancak kendisi bir kereliğine fırsat bulup geldiyse bilemeyeceğim. velhasıl, çok samimi gelen adamdır. beyefendidir.
iki gariban yarismaci karsisinda guzel bir para kazanmistir.
varol koçum.
severek izlediğim programın sunucusu. ayrıca;dün akşam büyük risk programına çıkıp,diğer iki yarışmacıyı eleyip bugünde yarışmaya katılma şansı bulmuş sunucu.
dün akşam ki büyük risk programında diğer iki yarışmacıyı madara etmiştir.
tek kelimeyle adam gibi adamdır tv de en sevdiğim sunucudur kendileri efenim.
üniversite okumamasına rağmen başarılı olan medya insanı.
http://www.on5yirmi5.com/...olduguna-inanmiyorum.html
Buyuk risk'te kazandigi odul ' turkiye korunmaya muhtac cocuklar vakfi ' koruncuklara bagislandi!
Edward norton'ın türkiye versiyonu tabiri caiz ise.
Karsisinda yaristigim super otesi insan. Kamka olunacak unlulerden.
aşık olduğum.
edward norton'ın yıllar önce kaybettiği ikizidir.
Samimiyetinden ve sıcak kanlılığından dolayı ekran da görünce yüzümde güller açmasına sebep olan sunucu. Her gece çay vakti bizimkilerin dizileriyle kıyasıya mücadele eden televizyona yansıttığı kendisi kadar güzel bir programı vardır. Enteresandır bu programa gelen konuklarda -arada çıkan çürük elmaları saymazsak - sıcak kanlıdırlar. Ayrıca arada sokuşturduğu espirilerle sağlam bir mizah anlayışı olduğu anlaşılmaktadır. Bu adamı yolda görürsem dayanamayıp "abi naber ya" diyebilirim.
'gözünüzü seveyim' deyimini sıklıkla kullanan sevilesi, aşık olunası, öpülesi adam.
kanka olmak istenilen sunucudur.
sabır abidesi adam.
tatlı mı tatlı,şirin mi şirin. sırf onu görmeye kendimi riske atıp katılacağım o yarışmaya, rezilliği göze aldım aga. beni tutabilene aşkolsun.
tam bir beyefendi. tam manasıyla ama. hiç süphesiz, eksiksiz.

ekranda ne ise, kamera arkasında da o'dur. bu durumun sebebini de kendisini çalışıyormuş gibi hissetmemesine bağlar, stresli bir iş yapsa idim hiç de sempatik olarak anılmazdım der. öyle dedi yani.

müthiş insan. müthiş ya. şeker. bal.
güncel Önemli Başlıklar