bugün

31 yaşında olduğu söylenen 2010 yapımı çocuklar duymasında oynayan havucun çetesinden saf basri. aynı zamanda çocuk kanallarında da sunuculuk yapmışlığı vardır.
http://www.google.com.tr/...9yWAw&ved=0CCgQ9QEwAw
30 yaşında olduğunu öğrenince şaşırdığım kişi.
(bkz: en fazla 18 duruyo amk)
herkes gibi, 30 yaşında olduğunu öğrendiğimde çok şaşırdığım oyuncu. * ne 30u 20 bile olamaz, öyle görünüyor. ayrıca sempatik ve tatlı.
1980 doğumlu olmasına rağmen 1990 doğumlu veya 1991-1992 doğumlu biriymiş gibi gösteren çocuklar duymasının saf Basri'si dün anneme dedim anne inanamayacaksın bu adam 1980 doğumluymuş 32 yaşındaymış diye o da haklı olarak tabi 'Yuh o 20 yaşında anca gösteriyor ben öyle diyordum 20 ancadır diyordum havuç ondan büyük gösteriyor' dedi aynı zamanda ne alaka da havuç büyük gösteriyor deyince aklıma geldi kendisinden 3 yaş küçük yani 1983 doğumlu olan rahmetli Amy Winehouse onun annesi yaşında göstermekteydi tanışsalardı ya da sevgili falan olsalardı baya bir komik olurdu rahmetlinin adı sübyancıya çıkardı ne bilsinler adam 1980 doğumlu gibi değil 1992 doğumlu 1990 doğumlu gibi anca duruyor yalan mıdır değildir!!!!!!!
33 yaşında olmasına rağmen çocuksu bir duruşu olan ve olduğu yaştan çok daha genç gösteren * oyuncu.
önceleri çocuklar duymasın'da havucun arkadaşı basri idi şimdilerde ise zengin kız fakir oğlan dizisinde burhan'ın en yakın arkadaşı hakan rolünde oynuyor.
yaşını göstermeyen bir abimiz. kim inanır bu adamın 36 yaşında olduğuna?

görsel
güncel Önemli Başlıklar