bugün

aleyna tilki'den yeni bir cool story tadında paylaşım.

görsel
hastahane ne amk dedirtmiştir. olm bu yeni nesil bizi kurtaracak diyoruz ama benim hiç ümidim yok lan. yazım yanlışlarını geçtim kız 7/24 tinerli kafa ile geziyor..
görsel
bu kız tam tokatlık, açıklaması ise tokatlık olduğunu ispat eder nitelikte. düşünün bi, şu sözlerinden etkilenecek gençlerin var olduğunun farkına varın mesela. sizce ne gibi bir etkisi olur, olabilir?
Bu kızın şaşı olduğunu bu fotoğraftan öğrendim.
"hastane" ve "bir" kelimelerini doğru yazamayan biri ölüm hakkında ne düşünebilir ki amk?

"çok bi ilgim var, çocukluğumdan beri özeniyom"

e öl o zaman. dünya bir geri zekalıdan kurtulur.

edit: "ay sen çok biliyosun" diyerek eksileyen yazar kardeş... 3 yıl önce yazdığım ve düşünbil dergisine gönderdiğim, daha sonra da burada yayınladığım bu (#43026019) makaleyi oku da zihnin açılsın. aleyna tilki görüyorsa o da okusun. belki bir bok anlar.
Bu kız ya salak ya da psikolojik problemleri var. Ya da ilgi için böyle avel avel paylaşımlar yapıyor kaldı ki bu da psikolojik bir problem.
aleyinaa nın kendi ne ki, fikri ne olacak

tilki tilki saat kaç ?
çocuk yaşta şöhret edilen bir kızın saçmalaması olayıdır.

atakan kayalar denen meczup tan bir farkı yok.

psikolojik tedavi görmesi lazım.
En kallavi filozofu bile hayrete düşüren düşüncelerdir.. Vay amk dedim okuyunca.. Ben hiç sorgulamamışım hayatım boyunca diye sızlandım..

Konyalı aleyna'm.. Türk felsefesinin önderi olacak inşallaaah.. Tilki reisin acayip düşünceleri var..

Düşmeye doyamadığım dipsiz kuyumduuun.. Harika bir filozof tilki reis.. Tilki reis tamamiyle bizim milletimizi yansıtıyor..
Ölümü kabul ediyormuş. Etmese sonsuza kadar yaşayacak sanki.
güzel olduğunuz kadar salaksınız da hanımefendi.
ilham vermiştir, yas psikolojisi terapilerimi Aleyna Tilki'nin düşünceleriyle yeniden şekillendireceğim. Amerikan Psikoloji Derneği (APA) şaşkın, filozoflar üzgün. Tüm dünyada "nasıl bizim aklımıza gelmedi" hüznü...
söz konusu şahsın ölüm ile alakalı düşünceleridir.

küçükkenki demiş ama zaten oda dört beş yıl öncesiydi. ellibir yıl öncesinden bahsediyormuşçasına açıklamalarda bulunmuş. bilhassa "mezarlıklarda duyu dışı algılarla ilgili deney" leri merak ettim. hayırlı beyinler.