alevilerin gururu gürsel tekin

entry 11 galeri video ses iyiler
 1. 1.
  partiyi yıllarca çökerten baykal'a rağmen yönetime gelmiş, dürüst siyasetin, onurlu duruşun sembol kişiliğidir. baykal,okay,sav gibi köhne anlayışı ve ekibini yok etmiş, tarihin tozlu sayfalarına göndermiştir.
  kılıçdaroğlu gibi alevidir ve alevi camiasında sevilen dürüst kişiliktir.
  #11626277 :)
 2. 2.
  baykal gibi adamın değerini bilememiş kişiliklerin söylemi. gürsel tekin nedir, ne değildir, çok bilgim yok, çok dolaşmıyor piyasada da. ama şu bir gerçek ki kılıçdaroğlu o makama boşuna gelmedi veya getirilmedi. yanındaki baykalcıları boşuna temizledi. bunu chpliler ile beraber yakında göreceğiz.
  #11626307 :)
 3. 3.
  Konuşmayı bilen, hakedene cevabını hakettiği cinsten verebilen bir milletvekilidir gürsel tekin. Ve bana göre kılıçdaroğlu'nun yerine parti başkanı olması gereken insandı.
  #11626311 :)
 4. 4.
  chp'li gürsel tekin'dir.

  alevi arkadaşlarım kusura bakmasın ama ortada bir sorun olduğu aşikar. chp denilen parti dersim isyanının baş aktörüdür. hele rte, kılıçdaroğlu'na dersim isyanından bahsederken kılıçdaroğlu'nun ''yok böyle bir şey, tsk arşivlerini açsın'' demesi de oksimoron bir harekettir.

  alevilerin, o kadar iyi kişileri var ki bunlar saymakla bitmez ama bir chp'linin olacağına inanmıyorum ben. bir akp'li falan da değil. bir mhp'li de değil ama bir chp'li de hiç değildir.
  #11626327 :)
 5. 5.
  yobazlığın bir başka çeşidi. biz akpcileri dini siyasette kullandığı için yobaz diye çağırıyoruz.

  eğer kılıçdaroğlu ve tekinde mezhebi kullanarak aynı şeyi yapıyorlarsa onlarda 24 ayar yobazdır.

  akp ci dinci yobaz faşolardan 1 gram farkları kalmayacaktır.
  #11626344 :)
 6. 6.
  en sonunda gerçekten siyasetten anlayan insanları da siyaset sahnesinde gördük dedirten bir kaç dürüst siyasetçiden biri. bunlardan çok fazla olmadığı için eldekinin kıymetini iyi bilmeli.
  #11626443 :)
 7. 7.
  bir taraftan laiklik diye götünü yırtacaksın. öbür taraftan siyasetine

  mezhebini dini karıştıracaksın. bir siktirin gidin aq.
  #11626453 :)
 8. 8.
  alevilerin gururu:
  http://www.turktime.com/h...n-gozu-yargitay-da/119510

  Allah'tan gurur duydukları, ya gurur duymadığı bir alevi olsaydı ne yapacaktık.
  http://www.sabah.com.tr/g...el-tekin-hapse-mi-girecek
  #11626480 :)
 9. 9.
  çıkıp biri dediğinde tayyip sünnilerin gururudur diye zırt diye birileri faşizm diye zırlar. bu ne pekala aq.

  bu dinci faşizm olmuyor mu şimdi. ne salak ülkedir arkadaş türkiye. laikliğin teminatı

  denen parti laikliğin içine ediyor.
  #11626486 :)
 10. 10.
  Bir taraftan siyasete din karıştırılmasın diyene hem müslüman hem laik olunmaz diyen bir parti liderine oy vereceksin, bir taraftan bir parti başkanına sen ne bilirsin cumayı abdest almayı, namazı diyen bir başbakana oy vereceksin bir taraftan alevi köylerine zorla cami yaptıracak alevi çocuklarına zorla namaz kıldıracaksın, bir taraftan cem törenlerini bastıracak ceme katılan gençlerin kaburgalarını kıracaksın, bir taraftan devlet kurumlarında türbanı serbest bırakacaksın. Sonra aleviler seslerini yükseltmeye görsün. hemen küfre başlarsınız. E madem cevap hakkımız doğdu.

  Bi SiKTiRiN GiDiN A.Q.
  #11626488 :)
 11. 11.
  bunun üzerinden siyaset yapılmıyor. lütfen dikkatli anlayın. mezheplerine ve dinlerine bu kadar sahip çıkan aleviler, ne kadar göstere göstere yapsalarda bu işi asla karıştırılmayacak bir durum yani laikliği es geçmeyeceklerdir.
  #11626581 :)