bugün

yetmedi yetemedi be sözlük , uzattıda uzattı alt tarafı newyork istanbuldan 7 saat geride yok yahu ileride miydi ? hah işte ye öyle sözlük ..allahından bul zalım osym ! akdemisyen maaşımla araba alırsam ''sebebimsin ales yazacağım'' bu günlere atıfta bulunacağım artık .
yine başka bahara kalmasın kalmasın.
Sürenin gayet yeterli oldugu sınav. sınava gec kalmayaydim iyiydi.
sözel 1 sorularıyla bana kafayı yedirmiş sınav. sabah kim fotoğraf çektirmiş, akşam kim çektirmiş, fotoğraf çektirmeye gelenlerden hangileri evlenicekmiş; kim ne kadar balığı ne şekilde almış, kasada mı kiloyla mı almış... sanki dedektifçilik oynuyoruz, hepsini boş bırakıp geçtim hep.
zor sorsalar neyse de çok vakit alıyor sorular. zaman yetmicek diye habire boş bıraktım.
biraz özenle çalışılsa demek iyi puanlar alınabilirmiş. *
günlük 50 sayfa kitap okuyan, mantık sorularında tabela oluşturmayı öğrenen, azıcık matematiği olan bir insanın kolaylıkla 85 üstü alabileceği sınavdır.
kendimce taktiklerle gireceğim sınav. * *
mantık sorularının canımı sıktığı sınav.ayrıca ara ara aşırı zor sorular koyuyorlar. zorluğu standart değil yani. herkes sürenin yetmediğinden şikayetçi ancak sözel 100 soruyu da 3 saatte çözmek zor olmasa gerek.
2013 ilkbahar sınavı sınav yerleri açıklanmıştır.
boşuna gireceğim sınav. hayır o değil yarın boşuna erken uyanacağım ona üzülüyorum.
edit: 80 almışım azcık çalışsaymışım yüksek lisans garantiymiş.
yarın girecek olan herkese başarılar dilediğim sınavdır.
Benim de yarın gireceğim sınav ; gerçi ben mi ona o mu bana bakalım ... Hayırlısı
ankara'da 18 yaşında bir andırgırıntçının lakabı.
her zamanki gibi kolaydı. "kendine iyi bak" konulu paragraf sorusu ise bundan sonra kimseye kendine iyi bak demememe yol açacak diye düşünüyorum.
akademi hayalimden vazgeçtikten sonra zevkine girmiş olduğum, soru kalitesini beğendiğim ama süreye de sövdüğüm imtihan. diğer sınavlarla kıyaslarsak türkçesi kolay, matematiği biraz zor gibi geldi; ama o iğrenç türkçe' nin kolay olması alah razı olsun dedirtti.
hani zamana karşı filmler filan yapılıyor da çok gişe yapıyor, çok heyecanlı oluyor; hikaye. ales'e girin bi, ondan sonra film yapın zamanla ilgili. o kadar ki paragraf sorusu yedi cümleyi geçiyorsa tamamını okumadan cevaplandırmak zorundasın, yoksa diğer soruya kalmıyor zaman.
recm edilmesi gerekilen sınav.
matematiğini çözmesi çok zevklidir.
dert edilcek bir sınav değil. matematik dört işlem zaten. sözel bölümü de az zorla çöz işte.
yds olmadan aldığınız puanın pek bir işe yaramadığı sınav.
2013 sonbahar başvuruları için yarının son gün olduğu sınav.hatırlatma olsun
sınavın sonuna doğru kafayı allak bullak edip kişiyi sağlıklı tek bir soru bile çözemeyecek duruma getiren, hayatımın bundan sonraki birkaç yılında alışkanlık haline getirmeyi planladığım leş sınav. bir ubiquitous durumumuz da yok ki aynı aynda birkaç soru çözelim ve sınav yetişsin, değil mi ey sevgili ösym.
Yıllık iznimi bana sonbaharda kullandırtan sınav.
tam 12 gün kala çalışmaya başladığım sınav. Çalışmaktan kastım süre.Yettiremiyorum bi türlü sınav bitince daha yeni sözele geçmiş olurum.Çok uykum oluyor az kestiriyorum soruları çözerken aslında.
üniversite öğrencilerine yapılan bir hakaretten başka bir şey değildir. ulan o sınav mı yüksek lisansa hak kazananları belirliyor? 2+2 nedir lan? böyle soruları 4 yıl dirsek çürütmüş adamlara soruyorsun. gerizekalı mı bu millet? aptal mı? salak mı? ne yani?

not: he tabi bu soruyu yanlış yapanlar da var ama olmaz ki.
2013 sonbahar sınavına 9 gün kalmıs ve sınav giris belgeleri alinabilmektedir.