bugün

mülkün sahibi odur. zaferin sahibi sadece ve sadece zeustur. o rahmandır rahîmdir.*
sabah sabah yaran başlıktır. süpper. *
yüce zeus bize meleklerini ve iyiliklerini bahşet.
(bkz: ahirette göte girecek başlıklar)
Dikkatli konuşun la, zeus çarpar ! Zeustan korkmuyonusmu olm siz ?! Öteki dünyada cehenneme gidersiniz bak !
Sen daa zeusun bilmiyon, eltisi cirit atıyo, git tarih oku olm.. derin devlet elemanı yaw...
inanmıyorsan saygı duycuların çılgın attığı başlık.
eski yunan'da baş tanrı sayılan bir amk pezevengi.
zeus u falan bilmem ama "öfkeli gençlerin" duymaması gereken söylemdir. adamlar zaten cihad halindeler her tarafta mürted arıyorlar yakalamasınlar mazallah *
o değilde aga zeus bile bir hades değil ama bak. adamın paçalarından karizma akıyor resmen..

http://vignette3.wikia.no.../latest?cb=20100614020251
sabah sabah günaha soktu pislik ya.
ben zeustan rahmet bereket istedim yağmur istedim o bir şimşekle bütün tarlayı mahvetti.
görsel
zeus rahman ve rahim değildir. öyle olan gaiadır. gaia varken zeus dünkü çocuk.
ne gerizekalı insanlar var şurda ya Allah ıslah etsin.
Kendi inancına saygı beklerken başkasının inancına ana avrat giden çomarların istila ettiği başlık. Espri için açılmış bir başlık olduğunu anlıyamacak kadar akp li değilim. Ama olay o değil. Olay çomarların şaka veya ciddi olsun, kendi görüşünde olmayan hiçbir şeye ve hiçbir kimseye tahammül edememesi. Zeusun lanetini üzerinize attırsın.
zeus, gel kurtar bizi şu " üstün akıl " dan...

durumu çakan yabancılar, 5 er 10 ar kaçıyor borsadan...

satıyorlar tl yi, alıyorlar doları ve altını..

dolar 4 e tokmak sallıyor..

böyle giderse dolar 6 dan önce durursa mucize sayılır...

zeus lütfen gel artık...

allah kurtarmıyor, onu korumak için müslümanlar adam kesiyor, yakıyor..

durum onun için de pek iyi sayılmaz..

bari sen kurtar !
Bugün de sikindirik bir güne daha uyanmamızı sağlayan baş tanrı zeus ve diğer tanrı/tanrıçalara hamd olsun.
Öbdüm hebinizi.

görsel

Türkiyenin %90'ı müslüman diyorlardı. Buradan bakınca öyle gözükmüyor sanki.

Olimposlular varolsun!
Hallelujah!
güncel Önemli Başlıklar