bugün

bu duruma geldim..sizce napmalıyım? bu kara leke peşimi bırakmıyo..kurtuluş nedir..
doktora gidip bir kutu paxil alıyorsun. Bir de bakmışsın her şeyi unutmuşsun.
Tavsiye veren yazarın nickide iyiymiş.
daha önce yaşadım kaldıramadım..yine aynı kadın ikinci kez hayatımın içine etti..intikam şart farz!!!!!!bu sefer hiç mi hiç kaldıramadım durum ciddi..
haberim yoktu herkes saklamış gizlemiş..hepsini sildim hayatımdan..hiç dostum yokmuş onuda anladım..affetmedim ki..o yüzden yalnızım şimdi.. farklı insanlar(!) hep aynı hatayı yapıyo ..
ağzımı bozmayım diyorum ama yok..zeka geriliği karşısında diycek söz bulamıyorum...
bazı hataların bedeli canla ödenir..katil olcam siz anvçca bundan anlarsınır..katil maktülmüş dersiniz..
üzülmüyorum..kaldıramadım diyorum üzülmekle alakası yok..herif için değil herkes bana boynuzlu diyo..boyn zlu diceklerine keşke daha önce haber verselerdi..hayat çok garip..
o artık benim için ölü..kendi kendini sildi hayatımdan..aldatan ölüdür!!!!!!!bana gelince intikam farz..
sen öldüğünle kalırsın o ise aldatmaya devam eder.
Sende onu aldat ödeşirsiniz. Bak bakayım o intihar ediyor mu sjdksbffjdkd
Ya tek eşlilik gibi geçmişi birkaç yüzyılla sınırlı meselere kafayı takmamayı öğren ya da ayrıl diyerek tavsiye ile karşılanası durum. Ama gerçekten aptalca bir durum. Sen bihter ziyagilsin aptallık etme.
Nefes almak kadar aziz bir şey yoktur azizim. Takvim yapraklarini koparmak işin ilacidir. Hayatın merkezinde Sen varsın, unutma!
Birden fazla kişi tarafından aldatılıyorsan, kandırılıyorsan kusura bakma da salaklık sendedir.

Sen bu yaşa kadar nasıl geldin, nasıl yaşadın hayret doğrusu.

Tanım: Gereksiz bir eylemdir.
sanılanın aksine, oldukça fazla rastlanan vaka biçimi.
(bkz: biyolojik seleksiyon)
intihardan Vazgeçtim yaşamak en büyük ceza onlara..ben yaşadıkçaa kuduruyolar..adii kopeeek!!!!
Trilyon olsanız harcarlar. Adriana lima ve benzeri ne kadınlar aldatıldı. Kendinizde sorun aramayıp bunu oğrenip o kişiden kurtulduğunuza sevinmelisiniz.
kesinlikle değmez diyeceğimiz bir durumdur. Sakın ha değmez !
aldatmak kelimesini çok yanlış kullanıyoruz. Aldatan ve aldatılan her ikiside aynı kişidir. Zira aldatmak fiilini gerçekleştiren kişi kendini hem akıllı sanıp aldatan hem de aptal olduğu içinde küçük beyni tarafından aldatılandır. Bu nedenle karşıdaki kişide sadece bu beyinsize denk geldiği için mağdur olandır.
--spoiler--

Pollyanna mod on

--spoiler--

Siz tertemiz delirmişsiniz.
Bırakın o b.k çukurunda kaybolsun, her halükarda haydan gelen huya gider. O aldattığı insanı da aldatıp o leş karmadan çıkamayacak.
Oysa sen bu yüzünü görmüşsün, kurtulmuşsun.
tamam depresyona gir iç bir şeyler yap ama sana değer vermeyip aldatan biri için kendi canını vermek çok saçma. Ben üzülsem üzülsem bu kadar yılı gereksiz bir mahlukata harcadığıma üzülürüm.
Değmez.bosa veya ayrıl.
Hayatınıza devam etmeniz, yalan söyleyerek yarı yolda bırakan insanlara çok büyük acılar yaşatacaktır zaten. Çünkü karşı taraf daima kendini sorgulayacaktır. Vicdanı her gün kendisini oldukça rahatsız edecektir. Kendinizi böyle bir olay yaşayıp öldürmeniz saçma. Dünya , o sevdiğiniz insanların etrafında dönmüyor.
Hayatını başka biri için yaşayan insanın yapacağı eylem. Anasını babasını kaybeden 60 yaşındaki halam kaç sene geçmiş olmasına rağmen hala ağlıyor. insanlar kalleştir, aldatır ölür. Kendi varlığımızı insanlar üzerinden tanımlamamak lazım.
Rıza-i ilahi yolunda az bir cefâ gördük diye, Rahman'a naz mı edeceğiz?
güncel Önemli Başlıklar