bugün

Aldatıldığımı öğrenip komutanım bugün istirahat edebilir miyim hiç iyi değilim dedikten sonra (çok Babacan bir insandı) ısrarla sorması üzerine durumu özetlediğim sonra komutanımın sen hiç mi aldatmadın lan demesiyle hem cinslerimin büyük çoğunluğu adına utanmışlığım vardır. Ayrılın olm o zaman derdiniz seks ise bunda da açık olun iki taraf için de geçerli olarak.

Aldatmayan erkek vardır. Aldatmayan erkeğin aldatılma ihtimali yüksektir.
Var ben. Hiç yapmadım.
çok az. en iyisi bile yedek bekletiyo birilerini. kesin bilgi yayalım.
Seviyorsa aldatmaz. Altını çiziyorum seviyorsa. Bu sizin 3 günlük 5 günlük seviyorumlarınızdan değil. Gerçekten en içten duygularıyla seviyorsa aldatmaz.
Eline fırsat geçmeyen erkek vardır. Yoksa kimse kusura bakmasın ama bir şekilde hepimiz farklı yollarla da olsa aldatıyoruz hayatımızdaki insanı.
aldatmayan erkek yoktur.
aldatmıyor, yok beni aldatmaz diyen kadınlar vardır.
Sadakatli olmanın kadını, erkeği yoktur. Kendine ve karşısına saygısı olan kimse aldatmaz.
ilgili fıkra ;
öbür dünya'da görevli melek erkekleri tek sıra yapıp seslenmiş;
- dünya'da karılarını aldatanlar bir adım öne çıksın . hepsi çıkmış biri hariç. melek ona bağırarak demiş ki ;
- ulan sağır ! sen de çık.
Bu başlığı görünce aklıma geçen hafta yaşadığım trajikomik anım geldi.ilk anlattığımda kimse inanmadı ama daha sonra arkadaşlarıma bunu ekran yakalamalarıyla gösterince ağlasak mı gülsek mi bilemedik.Gelelim şimdi asıl konuya.
Hazırlıkta olan bir kıza onu çok sevdiğini söyleyen 4.sınıf bir oluşumun mesaj atmasıyla başlayan bu olay,oluşumun kıza 2 haftada verilebilecek maksimum umudu ve sevgiyi(?) veriyormuş gibi yapmasıyla devam etti.3 hafta sonra çocuk birdenbire değişmiş ve ben bunları o kızla aynı sınıfta olan baska bir arkadasımdan önceden öğrenmiştim.Daha sonra bana mesaj attı ve o zaman erkek arkadaşım olduğu için bu durumu açıkladım,açıklamama rağmen doğruyu söyle,yalan söylüyorsun gibi mesajlar gelmeye devam etti.
Bu olaylardan 2 ay sonra yeniden beni takip etti ve bende acaba ne yapacak diye merakımdan onun yazdığı şekilde cevapladım.Fake 2000 takipçili bir profilden de aynı şekilde onu aynı anda takip ettim.Bana o sırada dünyada en güvenilmesi gereken insan olduğundan,delikanlılığın kitabını yazmışcasına uzun mesajlar atıyordu.Birden mesajlar kesildi ve fake hesaptaki kızın resimlerinin hepsini beğendikten sonra mesaj attı ve sonrası zaten bilindik.
Diyeceğim şudur ki eğer baştaki diğer kız gibi gerçekten seven biri olsaydım şuan enkazım toplanıyordu ve biri ne kadar bir özellikten bahsediyorsa büyük ihtimalle o özelliğe sahip değildir........
Ve ve ve ve en komik kısmı bana iyi geceler dedi o fake hesaba uyuma daha erken bana dediiiiiiiiiiii ya gülsem mi ağlasam mı yaa
erkeği , kadını yoktur aldatmayan vardır, ama aldatan daha çoktur günümüzde. ben düşünürüm mesela , bir kadını seversem ve birlikte olursam daha niye aldatayım ki diye. niye yetmesin bana diye düşünüyorum. bir özelliğini sevmemiş olsam yürütmem ilişkiyi ayrılırım aldatmamam lazım diye kendime söylüyorum. ama işin içine şeytan dürtüsü giriyor galiba ve büyük konuşmamak lazım.
Aldatmanın tanımına göre değişiklik gösteren cevaptır. Seks anlamındaysa bitabii aldatmayan erkek bulabilirsiniz. Ama karşı cinsten gelen kurlara verilen olumlu karşılıkları da aldatma tanımına dahil edecek olursak sanırım aldatmayan erkek bulmak zor olacaktır.
Sevdiğini aldatan yahut şiddet uygulayan erkeğin onuru ve haysiyeti yoktur.