bugün

son derece çepreşik bir psikolojidir..ne idüğü belirsiz duygular silsilesidir de diyebiliriz..

içten içe kadınlara değişik bir haz verdiği ve onları canlı tuttuğu da söylenebilir..ütülü gömleğinin üstüne mavi bir süveter giymiş, düzgün traşlı, efendi, saygılı, düşünceli bir erkeğin kadınlara ne kadar heyecan verdiği artık bilinen bir gerçek..biliyoruz ki kadınlar böylesine sıradan ve heyecansız bir erkek yerine, peşinde köpekler gibi sürüneceği, her an aldatılma ihtimalinin olduğu johny depp gibi tipsiz elamanları tercih ederler ..çünkü bu aldatılma korkusu nedense kadınlara müthiş bir haz veriyor..kadınların böyle çetrefiili duygular içinde, karmaşık duygusal oyunlara ilgisi benim de ilgimi çekiyor açıkcası..

bir de şöyle birşey seziyorum kadınlarda; sanki bu kadınlarda, aldatılmaya karşı bir sensör var gibi geliyor bana ..erkek aldatma eylemini son derece profesyonelce gizlese bile bu sensörler vasıtası ile kadın aldatıldığını hissedebiliyor sanki..

misal; ben ne zaman sevgililerimi aldatmaya başlasam başka bir kadınla, o an zart diye bir telefon geliveriyor ondan..ya da ''nerdesin, çabuk ara beni'' diye mesaj gönderiveriyor..aaah ah..kadınlara söylediğim şu yalanları toplasan cehenneme çift şeritli yol olur ama dur bakalım..