bugün

hele ki gerçekten sevmişsen, aldatsa bile zor unutursun. unutamadığın için kendine kızarsın. bir süre sonra aklından çıkar, ya da sevgin ölüp gider. sonra yıllar geçse bile, bir gün hatırlarsın. kısa bir süreliğine özlemeye başlarsın. bu öylece devam eder.
askere giden arkadaşımın "eski" sevgilisidir. çocuğun askere gidişiyle birlikte, çocuğun yakın arkadaşlarıyla* yatmıştır. "hadi kız orospu, siz ne biçim orospu çocuğusunuz da o kızı s*kiyosunuz" dedirtmiştir.
Ayrıldıktan bi kaç haftiş sonra ilgisini çeken kızla oturan pezodur abi net !
kendi kendisini aldatan kişidir aslında. Sen de hayatından onu çıkardığın için şanslı oluyorsun.

Kısa vadede üzülüyorsun elbet ama uzun vadede kardasın.
bir şans daha verilmemesi gereken sevgilidir. en iyisi hiç görüşmeyin.
ben olsam

kemerle döverek becerirdim.
aldatılan kişinin acı çekmesine sebep olacak kişidir.
sizinle yetinemeyip egerki cinsel olarak degil kafa olarakta anlasamayi ayrilmak yerine baskariyla yatan gavat sahis.
Nasıl bir yıkımı gerceklestirdigiyle ilgilenmeyen sevgilidir. Hiç sevmemistir, hiç sevilmeyi hak etmemiştir.

Keşke ölseler.
haklıdır, aldatmazsan aldatılırsın, seversen sevilmezsin, bir tek o dersin ama sen onun için tek değilsindir.Sen hayatını ona göre şekillendirirken o çoktan hiç bir şey söylemeden gitmiştir.
illa başka biriyle cinsel birliktelik yaşayarak aldatması gerekmez. ya da başka biriyle samimi hallere girerek de aldatmamış olabilir. bana göre yalan söylemek, tutarsız davranmak, karşı tarafı önemsemediğini belli eden hareketler yapmak da aldatmaktır. eğer bir insanla sevgili olarak bir yola çıkıyorsa daha sonra o insanın umutlarını, hayallerini bir hiç uğruna mahvedip gitmek de aldatmaktır. çünkü o insana başta verdiğin umutları yalan haline getiriyorsun. bundan büyük aldatma mı olur sevgili yazarlar?
Bizden değildir.
(bkz: bizi aldatan bizden değildir)
tüm sevgililerim zamanı gelince beni bir şekilde aldatmıştır, demek ki neymiş, zamanı gelmeden terk edeceksin sevgiliyi.. hayır benim gibi olanlar bilir, anlıyorsunuz da bunun böyle olacağını, ama ihtimal de vermiyorsunuz, vicdan yapıyorsunuz, hakkını yemeyim diyorsunuz, ne kötü düşünceli adamım falan diyorsunuz, sonra da zokayı yutuyorsunuz.. en güzeli hiç sevgili yapmamak, sevgili niye yapılır mal mısınız, eğer evlenecekseniz en fazla 6 ay sürsün ilişki ki zaten o süreyi de nişanlı olarak değerlendirin, diğer türlüsü haram zira!, sonra allahın emriyle hemen nikahı basın, daha fazla uzamasın, uzayınca olan oluyor, kimse kendini kandırmasın.. hayır o aldatmasa, sen aldatacaksın bir de bu var.. ortası yok azizim, ortası yok..
Ağlatmış. Karnıma top mermisi gibi büyük bir şey yerleştirmiştir. Iki gündür saat 5:25 te uyanıyorum sözlük. Bana bir yol göster, lütfen. Mutlu et, ilgilen.
ağlatır adamı.
allah belasını versin onun. ömür boyu yüzü gülmesin, bir evde yapayalnız buz gibi yatağından gebersin gitsin. mutluluk yüzü görmesin.
artık sevgili değil eski sevgilidir.
allah vermesin başıma gelirse yeminlen ağzını yüzünü dağıtana kadar döverim. façasını sağlam bozarım ki ali rıza binboğa'ya dönsün evde kalsın kimse alamasın daha.

her şeyi tölere ederim ama ihaneti asla.
pistir, gözleri ihanetle bakanın ruhu cenabet kokar.
Aldattığı kişiden 'ah' aldiktan sonra ayni şey başına gelmeden huzur bulamayacak kişidir.
şerefsizin önde gidenidir. yıkar geçer bütün duygularınızı. sonrasın da ise gereksiz pek çok açıklama. şaşkınlıklar için de bakakalırsınız ardından. siz darmadağın olmuşken onun mutluluğunu kabullenemezsiniz çoğunlukla.
en korktuğum şeylerin başında gelir. bugüne kadar başıma gelmedi. gelirse delicesine aşık olduğun insanı bırakmak zorunda olmak... galiba aşık olan insanın canını aldatılmak değilde işte bu ''zorunluluk'' yakar.
terk edilmesi farz olan sevgilidir. en guzeli hic tepki vermemektir. ne telefonuna, nede mesajlarina cevap verilmesi dogru olur. direk yok varsaymak lazim gelir.
Bunu açıkça söyleyebiliyosa ne mutlu. Devam ettirip hiç söylemeyerek aptal yerine koymamak önemli olan.
sekse dair ogretilerine zenginlik katarak sizede daha mutlu bir am sunar.