bugün

tüm dünyada yürürlüğe girmesi gereken ceza. bu sayede kendini bi halt sanan erkek kısmı gerçekleri görür ve kadınların kıymetini bilir olmadı en azından dürüst olmayı öğrenir.

bonus;
(bkz: aldatan erkeklerin kel birakilmasi)
madem kadın erkek eşit, aldatan kadınların da bir yerlerinin kesilmesi gerekir. **
işine gelmeyen erkeklerin beğenmeyeceği durum. acaba niye ki?
(bkz: aldatan kadının cinsel organının kesilmesi)

artık eşitlik için yakınmazsınız* .
tersinde ne yapılabileceğini düşündüren durum!!!
daha öncesinde , kesildikten sonra kesilen organların ne yapılacağı konusunda bir karara varılmasını da gerektiren eylem
günümüzde şeriat mevcut bir çok islam ülkesinde bir benzeri bulunan cezadır.

orda zina yapılması yada tecavüz durumlarında erkeğin cinsel organı ibret-i alem için halkın ortasında kesilir..

(bkz: haline şükretmek)
şişko feminist hatunların yapacağı bir iştir.
iktidarsızlaştırılırlarsa daha da acı vereceği düşünülen durum.zira kesersin kurtulurlar; ama varken kullanamazlarsa daha da acı çekerler. * *

itiraf ediyorum: (bkz: şeytanın ta kendisiyim ben) *.
zıddı; 'aldatan kadının cinsel organının kesilmesi'
olmayan,

'aldatılan erkeğin cinsel organının kesilmemesi'
olan,

durumdur.
tüm dünyada uygulandığı takdirde erkekliğin kalmayacağı eylem.
farzdır.
(bkz: hadım)
(bkz: hadım etmek)
(bkz: hadım edilmek)
mantıksızlıktır, manyaklıktır. acilen aldatılan kadının kendini toparlaması gerekmektedir ve bu erkek beni neden aldatmış olabilir diyerek kendini sorgulamalıdır.
(bkz: elini çabuk tut)
(bkz: ayna ayna benden daha anlayışlı ve az konusan varmı dünyada)
kadın aldatır; ama aldatılmayı hazmedemez. erkekler kadınlar kadar saman altından su yürütemediğinden, dolayısıyla foyaları su yüzüne zerk ettiğinden , kadın başka bir kadınla aldatıldığını hazmedemez. mümkün değildir.o adamın cinsel organı kesilmelidir. ne demiş atalarımız:
(bkz: karda yürü izini belli etme)
kadın aldatırsa neresini kesicez sorusunu akla getiren onermedir, sacmadır iran da bile yoktur boyle bir uygulama, kadının erkegin neden aldattıgı sorusunu arastırması daha yararlı olucaktır.

(bkz: odun mu kesiyon sen be!)
Şerri hukukta uygulanan cezai müeyyidedir.
kadın egemen bir toplumda uygulanması muhtemel kanun. *
(bkz: aldatan kadınların suratına kezzap atılması)
aldatan kadınların recm edilmesi kadar yabani olan ve insancıl olmayan uygulamadır.

(bkz: insan insana bunu yapamaz)
ceza..
ne var ki aldatmak suç değil, yasak değil..**

ama desen ki tecavüzcününkini keselim, şahane olur.. bir suçluya verilebilecek en güzel ceza suç aletini elinden almaktır.. hatta ağırlaştırılmış çük cezası için ekstra olarak kesitikten sonra yedirebiliriz..
kesilen cinsel organın aleme ibret olsun diye taksim meydanında sallandırılmasıda mümkün.
(bkz: yanında organ sahibide şart)
zararsız uygulama. ne de olsa kökü bizde.
penisin ikiye bölünüp yarısının aldatılana, yarısınıda metrese verilmesi ile sonlanacak olaydır.
(bkz: öküz öldü ortaklık bitti)
onlara verilebilecek cezaların en kötüsü ve en pişman ettiricisidir herhalde! olayı kökten çözmektir. *