bugün

zara, özlem tekin ve keremcemin birlesip 30 defa albeni diye sarkı soyledikleri reklamdır.

(bkz: yapacagınız reklamı sikeyim ben gidiyorum)
ilginç kostümlere sahip olan şarkıcıların albeni diye söyleştikleri reklamdır.
bir oralet osman değildir.

ayrıca bir reklam bu kadar yaratıcılık sıçabilirdi...
özlem tekinin karizmasını yaktığı reklamdır.

(bkz: bu ney lan)
http://www.youtube.com/watch?v=Bm63aPV-nd4

biri bunu yapmalıydı.
Alakasız üçlüyle dikkat çeken, böylece reklamın akıllarda kalmasına neden olabilecek bir durumdur.
Özlem Tekin hanımefendinin güfteyi,eseri seslendirirkenki yaptığı hareketlerin hep aynı oluşu reklamı antipatikleştirmiştir gözümde...
Daha da yemem ben.
keremcem faktörüyle kanal anında değiştirilir. albeni alamam seni.
albeni reklamıdır.

http://www.izlesene.com/v...kin-keremcem-zara/6809133

reklamcılık sektörü için çok önemli ve büyük bir adımdır.
önce özlem tekin gotik tarzıyla hepimizi barok çağında bir gezintiye çıkarır, zara'nın oryantalist üslubuyla bu müzik şölenine eşlik etmesinin ardından keremcem kılığına girmiş justin timberlake son vuruşu yapar ve reklam biter.

aynı zamanda müthiş bir acapella örneğidir. bestelenen şarkının sözlerini de yazayım tam olsun;

al beni x23987
her biri ayrıyken daha iyiydi, pek uyumlu değiller, reklam da albeni'den soğutacak kadar kötü olmuş.
bence reklamda kullanılan renkler kötü. çikolata, bisküvi, karamel uyumuymuş ama olmamış senaryo iyi renkler karartmış sanki.
toplama kampı nasıl olur dedirten reklamdır.
albeni'nin kötü yaptığı reklamdır. Yerine şunu kullansalar daha güzel olurmuş,

http://www.izlesene.com/v...tiyom-al-beni-lan/4259045#
bir de güler sabancı olsaydı tam olurdu reklamı.
(bkz: ne alaka)
tutamadın mı tüylü bamya? Repliği bile daha iyidir. Lan 3 senedir bu reklam var ama yine daha iyi. Bu ne lan reklam mı diyek buna şimdi.
reklam sirketlerinin cok kotu oldugunun gostergesi. bunlarin modasi gecti bence zara, ozlem tekin filan her gecen gun dinleyen kitlesi dusuyor bence. keremcem hayranligi da bitmez gibi gorunse de biter gibi. genclere hitap etmesi lazim lise olsun universite olsun . ne biliyim bence bu insanlarin modasi gecti gibi. ayrica reklam cingle i da berbat.

--spoiler--
al beni x23987
--spoiler--
reklam sektörümüzün "reklamın iyisi kötüsü olmaz." lafını baya bi götünden anladığının göstergesidir bu reklam yada şöyle bir komplo teorisi aklıma geliyor; reklamcılar, "bakalım insanların sinirlerini daha ne kadar zıplatabiliriz." gibi bir araştırma yapıyor da olabilirler. tabii "en kötü reklamı çekene tam yüz bin veriyorum!" diyen zengin bir insanın da işi olabilir bunlar ama albeni'nin reklamını hazırlayan ajans kusura bakmasın ama acun'lu ing bank reklamını veya doğuş çay reklamını veya harranlı emine'yi asla geçemeyecek.

edit: bir anda tek başıma kaldım amk.
evet bahsedilen reklamların alayı çüküktür. amma eğer biz burda konuşuyosak bunları reklamlar amacına ulaşmıştır. sorry.
albeniden soğutan reklamdır. * bu kadar alakasız insanları bir araya getirip iyi bir reklam yapacağını nasıl düşünür insan?
ama kendinden söz ettirdiler işte bir şekilde. reklamın iyisi kötüsü olmaz hesabı. amaç da bu.
Üç farklı ismi bir araya getirince her kesime hitap ediyoruz düşüncesini vermek isteyen reklam.
albeniyi çok severdim de bu reklamdan sonra almayı düşünmüyorum.hele çıkan o ilk kız öyle bi itici söylüyo ki.
hayatımda gördüğm en gıcık ve en kötü reklamlardan biridir!
yahu bizimkiler reklam yapmayı ne zaman öğrenecekler acaba! coca colanın reklamlarına bakıyorum film gibi abi ya!
yani prime timeda 45 dklık bir reklam yapsın adamlar reyting listesinde rahat ilk ona girer çünkü reklamları çok güzel ve izlenebilir allahsızların birde bu reklama bakıyorum yemin ediyorum çıktığı kanaldan soğumama sebep oluyor!
keremcem'in yeni gelin gibi çikolata yediği reklam.
cikolata biskuvi karamel uyumlu olabilir ama siz degilsiniz ozlem tekin zara ve keremcem. hele senin o tripler ne keremcem? dedirten reklamdir.
''bakın her türden insan yiyor siz de yemelisiniz'' mesajı vermeye çalışmış ama ''nereye sıçacaklar?'' sorusunun cevabı olarak ''ekranlara'' yanıtını alabilen reklamdır.