Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

alaaddin cakici nin yanaklarindan operim

 1. 0 0
  eski mit bölge başkanlarından nuri gündeş in birkaç gün önce bir programda alaaddin çakıcı için sarfettiği sözdür. aynen şöyle demiştir; Dinliyorsa yanaklarından öperim, eğer devlete bir hizmeti varsa...
  yine aynı programda asala yı durdurmak için abdullah çatlı yı kullandıklarını söylemiş ve orda bir yangın vardı ve o * da yangına bir kova su dökmüş ne var bunda.. gibisinden laflar edip yapılan hukukdışı işleri legalize etmeye çalışmıştır.
  #1275772
 2. 1 1
  (bkz: derin devlet)
  #1275796
 3. 0 0
  Sefil bir adamın '' işte ben bu kadar utanmazım, yüzsüzüm, derin devlet aslında benim ulan! '' deme anlamında sarf etmiş olduğu pişkin sözdür.

  (bkz: bu devlet mafyasıyla gurur duyuyor)
  (bkz: vatan için kurşun atan da yiyen de şereflidir)
  #1275802
 4. 1 -1
  eski mit istanbul bölge başkanının ettiği laftır. yani eğer devlete bok atma durumu varsa bu boku atan yine bir devlet görevlisidir. ben hain değilim. ne yıldız tilbe yi ne de alaaddin çakıcı yı öperim.
  #1275850