bugün

paranız varsa kesinlikle xperia serisine giriş yapın çünkü telefonları çok güvenli hızlı ayrıca fiyatı çok nadiren düşer hep aynı düzeydedir birçok Android markasına göre daha iyidir örnek samsung htc ve lg gibi.
telefonu alacak kisiden akilli olmamasi gerekmektedir.
alırken sakın bu çok mu akıllı yoksa geri zekalı mı şeklinde espiriler yapmayın. sonu kötü bitiyo.
Aklını kullan, başkasının aklını değil!

Vay amk, ne laf soktum.
android almayın symbian alın. android sahibi olanlara bakıp günde kaç saat telefonla uğraştığından iğrenebilirsiniz.
i phone serisinden uzak durmasını şiddetle tavsiye ederim. şu anda general mobile discovery kullanıyorum. saglam telefon, sıkıntı yaratmaz .
4,7 incden büyük ekranli telefon alacak kadar kazulet olmayin.
sony xperia z1 compact. tamı tamına ' bin dokuz yüz doksan dokuz' tl ciğk. ama korumasız ilişkiye hayır diyor. kapakçıklar açık kalınca uyarı veriyor.
kesinlikle LG OPTIMUS G (1) VEYA (2) alın.
iphone alın. amerika veya dubai den getirtebilirseniz tadından yenmez.
almayın.
nokia lumia serisi 820 ve üst modelleri .
general mobile discovery elite çok sağlam telefon. bu aralar g.mobile discovery serisi çok moda oldu zaten özellikleride süper iphone 4s'e 1200 vereceğinize bu telefona 1 milyar verin daha iyidir.
Kesinlikle ve kesinlikle iphone alinmali hem guvenli hemde bence temasi cok guzel.
almayın! siz aldıkça yenisi çıkıyor.
dikkat edin sizden daha akıllı olmasın.
Kesinlikle bataryası 1800 mah'den büyük olsun. Çünkü tüm akıllı telefonların aralarında öyle uçurum kadar fark yok ama şarj önemli.
alacağım telefon şık olsun, 200-300 tllik fark önemli değil derseniz htc one alın. fiyat performans istiyorsanız, 5.2 inçlik ekranı neredeyse çerçevesiz kullanmak istiyorsanız lg g2 alın.
elinizde birikmiş para yoksa ve telefonun fiyatı maaşınızın yarısını geçiyorsa almayın o telefonu.
kısa ve net konuşacağım. gelecek tüm tepkilere göğüs gereceğime emin olun. samsung candır, gerisi heyecandır diyorum.
Buyuk diye caymayin, note 3 alin.

Bu telefon bir harika dostum.
şikayetvar.com' a girip alacakları model hakkında sorunlara bakmak.
Almayındır.
iphone almayın gençler, kuşlar onları sakız sanıp...
almayın, suya düşünce bozuluyor.