bugün

Beynini ve arını, gururunu pazarlamaya çıkarmış şahısların kiralama bedelleridir.

Yerli ve milli bir piyasa olduğu için fiyatlar epey düşük, tüketicinin yüzünü güldüren cinsten. 2 paket makarna Ve kömür karşılığı istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
Piyasası merak edilen tarifelerdir.
Kaç paraya her türlü iftirayı, küfrü, şerefsizliği ve omurgasızlığı icra ettiklerini merak ediyorum.
Bedeli ucuzsa biraz da biz havlatalım bu köpekleri.
çok basit bir şekilde kiralanabilir. ne söylesen inanır. parayla her şeyi yaptırabilirsin.
yarım ekmek tavuk döner + küçük ayran + 20 lira cep harçlığı. bu kadarda alçak gönüllüler. gerçi fazlasını isteseler kovulurlar bu kadar düşük zekaya bunlar çok bile *
Akbilini fulle 1 yıl bin bu omurgasız semendere..
görsel
chpli trollardan çok çok pahalıdır. biz sizin gibi ucuza gitmeyiz bi kalitemiz duruşumuz var amk.
milletvekili kiralamaya kadar gder, geçenlerde 15 tanesini kiraladılar, istenildiği takdirde kolaylıkla satın alabilirsiniz.
görsel
Tavuk döner + ayran.
50 tl ye ömür boyu, 20 tl farkla reklamsız seçeneği de var.
Ben bunlara 14 sene oy verdim doğrularına doğru yanlışlarına yanlış diyorum. Hele 2016 dan günümüze full yanlışlarla geldiler.

Aktroll olmadım hiçbir zaman. Kiralık ve satılık değilim beni para ile satın alamazsınız. Para ile satılamaz!
Çok birşey değildir.

Ne var ki son günlerde ayyuka çıkan akp çocuğu skandalları bazılarını rahatsız etti. Yağma sofrasının tavuk döner, ayrandan ibaret olmadığını fark etti kerizler. Aralarından pudra şekeri ve audi a6 isteyen çıkarsa şaşırmam.
uludağ sözlük'tekiler için haftada br paket burgulu makarna.
bol bol gaz

osssmanliı geliyeee

kafirler titriyeeee

nohut makarna

üst kademe için de

audi + pudra şekeri.