bugün

(bkz: çok umrumuzda)
akrep nalanın akrabası olan yazar.
donanım haber'den mi acaba diye düşündürten yazar. sen misin akrepyusuf?
#24705326 entrysiyle alkisladigim yazar.
(#24901108) o nası fıtrat lan öyle? yemin ediyorum şoka girdim. tahrik olan bi erkek başını çeviremezmiş, çiftleşme içgüdüsü gereği bilmem ne.. sözlükte ilk defa bi entrye bu kadar şaşırdım.

biz oraları çoktan geçtik hafız naptın sen? geç oraları geç alet falan kullanmaya başla hemen maymundan evril gel bu tarafa doğru.

töbestagfrullah adam bi de en başta kendi inanmış yani o derece ciddi.
özel mesajla tehdit eden yazar. Hey yavrum hey, sen giderken biz dönüyorduk. Evet, yes, da, yeah, oui.
nası bi yaratıksın lan sen. burası bir internet sitesi diğer milyonlarca site gibi.. tabi buraya kullanıcıları tarafından yüklenen anlamlar ve emekler burayı farklı kılıyor.. ama neden normal bir insan; bir site yüzünden hırs yapıp insanlara tehdit mesajı çeker, neden bu siteye buraya olan insanların emeğine karşı saygısızlık edip buraya zarar verme planları yapar.. ve neden bunları yaparken bir yandan da saygıdan dem vurur.. neyse dinazor yavrusu sakinim.
silik yemezse bileklerimi keserim yazari.

bunu silmeyen moderasyonunda sacini basini yolarim, yirtarim.
troll olma yolunda hızla ilerliyor.
yazık la dediğim yazar. * * *
severek okuyoruz. *
(bkz: #25038861)
nickini sol frame de görmek isteyen yazar. bu isteğini kırmayıp, ona bir güzellik yapmak istedim. başarıyla koştur sözlükte adamım.
adamlığın dibidir.

muhtemellere cevaplar;

-evet doğrudur,

-maç izlemem izletmem,

-arkadaşlara ve küçüklere kardeşim derim,

-sıcaktan şikayet etmem aksine bu sıcağa dayanamıyoruz ahirette ne yapacağız diye kara kara düşünürüm.

başka önerileriniz varsa buyurun?
Yarın gel işe başla evlat.
http://www.uludagsozluk.com/e/25242635/

kaşiniyor, sorsan akp li musluman aile babasi..

edit: ironi diyor, ben bilmem okuyan anlar.
uplamasın ben hortlatayım nick altını dedirten yazar.
(bkz: kettle).
severek takip ettiğimiz bir abimizdir.
Kendi 5li koltukta fotoğrafını paylaştıktan sonra hiç bir yazısını ciddiye alamadığım yazar. Bazen artı veriyorum ama ciddi yazılarına değil. Evet dostum o fotoğraftaki koltuk 5 liydi. 3 lü falan değil.
Evli barklı şirin yazar. Bak seks yazar demedim dikkatini çekersem. Hahahah.
"abim kendini heder ettin be." dedirten yazar.*
Değerli görüşleriyle ara sıra kapımı çalan yazar. Bi çayımı içmeden gitmez.*
(#25444383)

oha oğlu aynı kendi ya cünyır yusuf.*
koymayın böyle bebişlerinizin resmini bence.nazar değer.
vallahi sevdiğim yazar.
counter strike dan alt tab yapıp sözlüğe geçen yazar.
(#25456330) Kendi nickaltına kendi hakkında kısa bir biyografi yazmasından, elle tutulur okunacak bir entrysi yokken nickaltı piyasası yapmaya çalışmasından dolayı nickaltı girdiğim ve beni Baltalı bir şey olarak nitelendiren yazar.
Çoluğuna çocuğuna vakit ayır sen, ne yapıyorsun buralarda be Abi'm.
Kızı çok tatlı olan yazar, allah analı babalı büyütsün.

Mazur gör merak ettik adı nedir kardeş ?
güncel Önemli Başlıklar