bugün

hanım hanımcık, insanı yormayan güzel bir sese sahip, halikarnas sevdalısı, şirin yüzlü, ağır(!) ablamız.
türkiye bandıralı kuru yük gemisi.
küçüklüğünde zaafiyet geçiren ama sonra tüm dengeleri tersine dönen ağır hanım ablamız..
abilerimin küçükken 'git ekmek al almazsan seni akrep nalana veririz' diyip benim tırsmama sebep olan sanatçı.

(bkz: küçükken yapılan salaklıklar)
ben her akşam üç beş defa dinlerim ,hi bıkmam se üzülme şekerim..kilolarına rağmen aşığım sana kız.
karlar düşer düşer düşer ağlarım diye giden sözlere sahip bir şarkısı olan bayan.
http://www.akrepnalan.com diye bir sitesi vardır.
70'li yıllarda yakalanan bir kadın militandan gelir adı.
kopekleriyle gezmeyi cok seven bodrum asigi insan.
köpeğinin üstüne basıp öldürdüğü söylenen güzel sesli sanatçımız.
duru ve duygulu sesi ile içe işleyen şarkıların kadınıdır. önceleri gece kulüplerinde sahne alarak sesini duyurmuş, daha sonra yaptığı kasetlerle daha çok tanınmıştır. iddiasız ve doğaldır.
köpeğinin üstüne basarak ,ağzından barsaklarını çıkararak ölmesine vesile olan şahsiyet.O günden sonra sanat hayatını bırakmış,evladı gibi sevdiği köpeğini öldürmenin acısıyla yıllardır vicdan azabı çekmekte olan kişi.
yıllar evvel veliefendi hipodromu'na arkada$larıyla gitmi$ ve hayatında ilk kez at yarı$ı oynayıp büyük miktarda para kazanmı$tır.. tek yazdığı "akrep" isimli at hayvanının 46.50 ganyanla yarı$ı kazanması kendisine bu lakabı getirmi$tir..

karlar dü$er, dü$er dü$er ağlarım diyen o sevimli $arkıyla sevdim kendisini. sonra bir gün ortaköy'de çay ısmarladı bana. süper insan.
bodrum aşığı, hayvan sever kadın.
yumuşacık sesi ve eşsiz yorumuyla şarkıları kulağımıza üfler gibi söyleyen, yorumlayacağı şarkıları özenle seçtiği her hâlinden belli olan şarkıcı.
her şarkısıyla akdeniz rüzgarları estiren değerli yorumcu.
gerçek adı Füsun Nalan Açın olan, 1988'de beş yıl önce on yıl sonra'nın üyesi olarak dört mevsim, solo olarak 1991'de dağ çiçeği, 1996'da zil zurna sevdalar albümlerini yapmış şarkıcı.
(bkz: bi akrep nalan vardı hani noldu ona)
(bkz: sanayi tipi kadın) *
duyulduğunda sokacak diye korktuğumuz,gördüğümüzde ise üstüme oturursa diye kaçtığımız , büyük boy şarkıcımız.
bahtiyar adlı köpeğinin üzerine basarak ölümüne neden olan şarkıcı.
(bkz: #11764396)
akrepnalan.com şeklinde bir internet sitesi bulunandır. sitemynet.com formatında bir site olmuş.
hayat bilgisi dizisinde feminizmi hastalık seviyesinde benimseyen ve erkek düşmanlığını dibine kadar yaşayan, bünyesiyle ismi ters orantılı beden eğitimi öğretmeni fidan hoca karakterini oynayan şarkıcı.
köpek güzellik yarışmasına katılmıştır.

edit : köpeğiyle .
acil çıkış kapısında oturuyor diye yerinin değiştirmesini isteyen hostesle tartışan eski şarkıcı.
şişmanlığından dolayı rencide olmuşta o hostes napsın arkadaş, uçuş güvenliği diye birşey var. olay onu oraya oturtan yer hizmetleri memurunun salaklığı.
geri zekalı insan check in yapmayı bilmiyormuş demekki.