bugün

Dahil oldugum güruh.

Sevdiklerine canini verir lakin hosuna gitmeyen birileri ve ya bir seyler varsa bu hosnutsuzlugunu yeri geldigi zaman-kisinin/durumun zirt dedigi yer/zaman- dile getirir.

Bakislariyla yonetemeyecegi kisi yoktur, her türkü duygusunu yansitabilir.

Otoriteyi sever, bozulmamasi icin despotluk bile yapabilir-hic sevmesem de bu huyumu malesef dur diyemiyorum.

Sessizligi sever, insanlari tanima yöntemidir. Eger kendini rahat hissediyorsa susturabilene askolsun.

Sevdicegini paylasmayi sevmez, darlamaz ama biriktirir; yine vakti geldiginde canini yakmaktan cekinmez.

Uçlarin insanidir. Farklidir. Geleneselcidir.
en yakın arkadaşımın hayatında büyük yaraya sebep olan kadındır Isin asıl çıkmaz noktası arkadaşımın da ikizler kadını olmasıydı. Yazık etti kendine..
bu burca mensup sevgilim vardı. son derece naif, sessiz, sakin kendi halinde biriydi. bir yaş küçük kız kardeşi vardı ve o da akrep burcuna mensuptu ama o ise son derece dominant, baskın karakter, çekici ve yürüyen cinsellikti.

bu hikayeden çıkarılması gereken dersler ise;
-sadece burç değil yükselen gibi faktörlerde önemli.
-ablayı değil kardeşi almalıydım.
Mensubu var ise bir adet soru sormak istedigimdir.
Koşa koşa geldim, nefes nefeseyim.
Burcu akrep olan.
fena vurdururlar.
Yılaaaaan
Korktun mu?
Kork valla bunlardan. Kıskanç haset oluyorlar ama ben bunlarla genel de yakın arkadaş oluyorum oda ayrı bir ironi.
Not: yengeç kadınıyım.
Yükselen akrep canım. Problem?
(bkz: yükselmek)
Famme fatale dedikleri tehlikeli kadın tipine bariz bir örnektir. Akrep kadını ikiye ayrılır. En iyisi birebir karşılık verir. En fenası ananızı beller. Acımasızdır yakar yıkar geçer. Yanlış yapmadan önce oturun iki kere düşünün. intikamının Geri vitesi yoktur.
şimdi bakın bu kadın böyledir bilmem şöyledir, hepsi yalaaan hem de dibine kadar. şarlatan astrologlar tarafından fazla şişirilmiş insanlar, çünkü inalılmaz kerizdirler. bu sitede %99 yorumcular kendini öven akrep burcudur ya da başka burcun insanıymış GiBi yorum yazan yine akrepler dir. kendilerini böyle anlatmaya çalışan ve iç boşluklarını böyle kapatmaya çalışan ve güya güçlü görünmek isteyen zavallı ve boş insanlar. şimdi bazı akrepler gelip bu yorumu okuduklarında efenim bizi kıskanıyorlar falan filan ama bakın o da yalan kendilerini avutmaktan başka bir şey değil. tafsiyem benliğnizi başka yerlerde arayınız.
Gece gece yine aklıma düşmüş kadındır. Ya ben bunlar gibi bir şey görmedim duymadım. Mensubu varsa 1 adet sorum var.
Ölümü bir gün hırslarından tutkularından olacak burcun dişi olanı.
Şu ana kadar tanıştığım kızlar içerisindeki en kafa en muhabbet kızdır. Aslan burcuyum. iki taraf da vahşi olunca daha güzel oluyor galiba. Seçilmiş kişiler bence bunlar. Erkekleri de baya kafa.
Kadınların şahı, en güzeli, en kafa olanıdır. Biraz sinirliler ama yumuşatmayı bilirseniz hemen kuzu gibi olurlar. Istediklerini elde edene kadar yılmazlar.
(bkz: ben)

seviyoruz bu hayatı.
bizim tarikatın dişisi
baş tacımızdır.
oldukça sevişken olurlar, inatta üstlerine yoktur. ve aşırı kıskançlar.
Aldatacağı kesin olan kadındır. Bununla birlikte olanlara yazık gerçekten.
Erkeği burda da, kadını nerde? Gizleme artık kendini çık gel...
görsel
arzu ve isteriklik durumunda yaş barındırmayan kadın grubudur. aksini iddia eden yükseleninde yaşıyordur.
en sevdiğim kadın grubudur. yalan dolanı olmayan, söyleyeceklerini içinde tutmayan kadındır. mensubu olan varsa 1 adet sorum var.
Arkanıza bakmadan kaçın amk.
dm plz.

t: kadındır.

edit: eksileyeceğinize dm atın kadınlar.
Ben bir akrep burcu kadınıyım ve yazılan bunca kelama bakınca insanın toparlanıp kaçmak ile kalıp kucaklamak arasında kalıyor aklı. Bence ihanet kin sevgi vb hepsi tüm duyguları tartısında akrebin. Ne verirsen fazlasıyla alıyorsun. Herkese tabiki böyle değil ne arkadaşlarına ne sevgililerine. Her insan zeki zevkli süslü güzel değildir. Genellemek yanlış olur bir iki akrep tanıyıp. iyi insanız ve sivri dilimiz hep var arzuluyuz ve sadık oluyoruz hakedene... Arzulu... Evet ama kendini tanıyan bir akrep ise (gelişmişini tamamlamış ) günlük ilişkidense kendini sever geceleri. Sevmek kadar sevilme duygularıda doysun ister akrep evet sevince ayaklarınızı yıkacak bir kadındır lakin bu gözünüz tv yahut tefefonda iken size köle olacak anlamına gelmez. Sever evlenirsiniz yıllar ilişkiyi kuvvetlerdirir kuvvetlendikçe bağlanır. Sakat kalsanız önce altınızı özenle temizleyip gözlerinize sevgiyle bakıp sonra arzu ile üstünüze çıkıp boşalacak kadınlarda vardır içinde.
Kısacası her insan farklı bir biçimde.
güncel Önemli Başlıklar