bugün

mesaj atsın lütfen bişi deniycem.

aslan kadınından sonra 2. favorim.
Şüphecilik olayından bıkan usanan kadındır. (bkz: duzenli duzensiz)
gerçekten merhametlidirler. kincidirler ama merhametlidirler.
(bkz: mimist)
kin tutariz, derin insanlariz, derinligimizi anlamayan insanlara
anladigi dilden konusuruz!!
işkence etmeyi sever.
cinsellik konusunda aşmış oldukları fikri o kadar kanımıza işlemiş ki, bir kadının akrep burcu olduğunu öğrenir öğrenmez; istemsizce, nasıl sevişebileceğini hayal ediyorum.
bu başlığı ara ara okuyorum senelerdir, bana uygun bir anlatım yok. arkadaş akrep burcu kinci değil. kin duyucağı insanı hayatından çıkarıp atar . hırslı değildir kendini ve isteklerini iyi tanımlamıştır. baya kuzu gibiyiz aslında ama işte o kadar mesafenize insan sokmuyoruz. sağlam bi duvarımız var ve içeri insan sokmuyoruz. derin sezgisi yüksek diyolar oda hikaye. karşı tarafa o kadar soru sorar ki zaten tanımaması imkansızdır. aşk vs konularındada opsesif öyle bi olayı yok aslında. sabit tek kişiyi deli gibi sever. kafasında bitirdiğini bitirir. öyle tanımadan etmeden bi anlatıyosunuz ki şu burçları hepsi masal niteliğinde oluyor. herkes kendi burcunu anlatsa en doğrusu olur.
vurduruyordur.
akrep burcu erkeği deseniz sayfalarca yazarım. can yakmayı severler. şansıma da hep bana denk gelir.
Spoiler veriyorum gençler dikkat; hani şu tek büyük hatada anında siliyoruz ya bazı insanları. Köpek gibi pişman oluyoruz aslında ama yine köpek gibi kuyruğu dik tutmak için affetmiyoruz. Sevdiğini kaybeden insan mutlu olur mu sözlük?
Başlığı görünce yine kime ne yapmış diye koşa koşa geldim. Canınız yandıysa hak etmişsinizdir deyip gidiyorum. Bu kadınlar sebepsiz yere kimseye birsey yapmazlar.

Ekim-kasim arasında doğan kadınların mensup olduğu burç.
bir video izlemiştim. şunlar anlatılıyordu;

akrep burcunu 3 hayvan temsil eder, diğer burçları ise tek bir hayvan.
ilki, akreplerin %90'nı temsil eden bildiğimiz akrep hayvanıdır ve bu akrepler oldukça saldırgandır.
ikinci hayvan akrep burcunun %9'nu temsil eden yılandır. güçlü bir iyileştiricin olduğu kısımdır.
üçüncü hayvan ise yalnızca %1'nin ulaşabileceği, bürünebileceği kartal ya da zümrüd-ü anka kuşudur ve nadir rastlanılır. 'hayatlarımızı daha iyi yapan yüce sifacılardır'. şamanlar, büyücüler ve cadılar da bu burç hayvanına dahildirler.
'hiçbir akrep bu aşamada doğmaz. yaşarken hayatlarına akrep olarak başlarlar, sonra yılan ve belki de kartala dönüşürler'

ek olarak bir akrep kadını olarak şunları da söyleyebilirim;
kabul, kıskançlık çok üst seviyelerdedir. bunu kimse inkar edemez ama aynı zamanda bunu en dibe çekecek güce de sahipler. sezgileri inanılmaz ve inanılmaz güçlüdür. bu da şüpheci olmalarına sebep olur. güven sorunları var ama bu gökten ellerine düşmedi. kendilerini dinlemeyi, hislerine kulak vermeyi öğrenebilmelerinden kaynaklanıyor. haksız çıktıkları, yanıldıkları çok az görülmüştür.
ve sanıldığı gibi zararlı kadınlar değiliz.
Kendi burcumun kadınlarıdır. Duygularını en uçlarda yaşayan kadınlardır. Şehvet, tutku, nefret, kin ne varsa hepsini dibine kadar yaşarlar!
Zekidirler. Cok zekiyiz.
görsel bu prensibi fazlasıyla benimsemiş olan kadınlardır. karşısındakinin davranışlarını sözlerini iyisiyle kötüsüyle hatırlarlar en hafızam kötü diyenler bile. bu kadınların yanında dikkatli olunması gerekirmiş ama dikkat eden var mıdır acaba merak ettim.
bir akrep burcu erkeği olarak akrep burcu kadınıyla ne kadar uyumlu oluruz merak ettiğim konudur. efenim kindar oluruz sessiz ama tehlikeli oluruz seks e düşkün oluruz, aslında bu özelliklere bakınca akrep kadınından biraz uzak durmak gerekir fakat kendi burcum diye demiyorum erkekler için en iyi burçlardan biri olduğunu söyleyebilirim. uyanık oluruz aba altından sopa gösteririz.
daha önce de söyleyenlere rastladım, kötü kokuyorlar.
en güzel kokan kadınlar yay burcu oluyor benim gördüğüm kadarıyla.
yolludur. adamı sokar haince.
Kotu kokuyorlar nedir ya. Mis gibi harika kokarlar.
Bir (bkz: aslan burcu kadını) degildir. Heheh.
aslan burcunun sinsi versiyonu. ne yaparsa yapsin sinsice yapar, icten pazarliklidir. he bi de 6. hissi gelismistir.
http://www.youtube.com/watch?v=MDinPiqK6Bs
(bkz: 2017 yılında burçlara inanan sığır) birçok yazar arkadaşımızın sabah akşam birer doz pozitif bilimler seansına ihtiyacı olduğunu gösteren başlık.
(bkz: yolla panpa)