bugün

En kıskancını, en çetrefillisini istiyorum diyorsanız buyrun alın.

Ama tabi bunun yanında en anaç, en sıcakkanlı, en duygusal ve en çekicisini de almış oluyorsunuz. Resmen bonus kazandınız haberiniz yok. Bi kere alıştığınız zaman da bi daha kopamazsınız. Kopsanız da unutamazsınız. Ateşi içinizi yakar.
Aslan erkeğini en çok kendine çeken kadın;

- cazibe, çekicilik, neşe, aşk, sadakat, aşılamayan duvarlar, ona ihanet etmediğiniz sürece melek bir kadın.

-bu kadın diğer burcun kadınlarından çok farklı diğer kadınlarda bunun farkındadır ve hep kıskanılır zaten.

-o konuşurken sanki dünyada başka kadın yokmuş gibi hissedersiniz.

-fakat bu akrep kadınıyla anlaşmak şu anlamda zordur Yılışık erkekler her kızla flört eden kalitesi düşük erkekler onu asla ilgisini çekmez.

-o kötü ve tehlikeli diye yazılmış her yerde onu anlamak lazım siz ona bir yamuk yapmadığınız sürece etrafına neşe saçar cenneti sunar ama yok siz ihanet edersiniz o zaman dünyanın en kötü insanı olabilir doğru yanlış yapacak olan yaklaşmasın bu kıza.

-Unutulmayan kadındır bu uğruna yıllarca acı çekilebilir bu ilişkiden sonra başka ilişkiye geçince istersen geçtiğiniz kız çok iyi olsun güzel olsun kendiniz hep yarım hissedersiniz.

-Teninin kokusu parfümleri giyinişi yataktaki üstün başarısı başınızı döndürecektir bu kesin üstte olmaktan bağlamalı oyunlardan yatakta şeylerden aşırı hoşlanır.

-inat doğru ama sizi seviyorsa inadını hemen kırar kibirlik vardır biraz o kibir bile size seksi gelir inanın buna.

-aşka aşık olan kadındır size öyle iltifatlar öyle romantik şeyler yapar ki şaşar kalırsınız başınızı döndürür.

-eve geldiğinizde işten seksi kıyafetler mumlar yanmış yemekler hazırlanmış bir şekilde hazırlanır sizi bekler.

- aşık olmadığı adama çok sadık kalamaz dışarıda olur gözü aşıksa başka erkek yok gibi davranır.

-etkileyici ses tonları vardır ve yüzlerce kişi arasında seçilecek kadar güzel gözleri ve çekiciliği vardır.

-gizemli olaylardan araştırmaktan zevk alırlar.

-aşırı zekidirler belkide gözlerindeki güç bunu simgeler boğa burcu erkekleri sakin oldukları için onları tamamlarlar balıklarda öyle aslan erkeğiyle anlaşamazlar ama çekerler haddinden fazla hemde.
Sen beni ömrünce unutamazsnnnn.
Akepe burcu kadını diye okuduğum başlıktır. Bu güzel yavaştan sarhoş olmaya başladım demektir.
(bkz: whitequeen)
Kendini vazgeçilmez sanır.
evlerden ırak. seksilikse seksilik, kadınsılıksa kadınsılık.. bir erkeğin hayatını mahvetmeye en potansiyelli burçtur bunlar. uzak durunuz.

(bkz: duramadı)
Çoğu burcun erkeğiyle anlaşamayan gruptur. Hatta sadece yengeç erkeğinin akrep kadınını paklayacağı söylenir. Ama denemedim bilmiyorum. Benimki kulaktan dolma bilgi.
Benimdir.
Çok ama çok kıskançmış..
nasıl bişey olduğunu anlamak isteyenler için;

(bkz: özlem tekin)
Akrep burcu erkeği olarak hiç denk gelmişliğim oturup kalkmışlığım sohbet etmişiğim tanımışlığım olmayan kadındır.

(bkz: Akrep burcu kadını da mı varmış lan)
akrep burcu erkeği dengidir.
Valla kizmayin ama hayran olduğum kadındır. Koçumdur kendim.Nasıl bi yükselen varsa bende, on numara geçindiğim burctaki kadındır. Şükür daha zehrinden icmedim.
Bu aralar doğum günüdür.

Kutlayın lan.
Fesattırlar iyiliğinizi ister gibi dururlar ama içten içe sizden üstün olduklarında sevinirler sevdim mi çok severler kolay kolay unutmazlar yarım kalmış bir şey onlar için takıntı haline gelir kopacası gururları ve burunlarından kıl aldırmaz tavırları ile gagaları boktan çıkmaz üzgün olsalar bile hep ben iyiyim mesajı verirler nereden mi biliyorum uzakta aramiyorum her gün aynada baktığım ve nefret ettiğim benim bu.
iki ateş arasında kalırsa kendini sokar zehirler.
mutfak ile banyo yer değiştirir.

mutfakta sevişir banyoda yemek yer uyursunuz.

tehlikelidir, aldatmayın sakın sikinizi keser elinize verirler.
tehlikelidir. dikkat. kasıtlı bir davranışı hemen anlar.
inatçılığın kitabını yazmışlardır.
Adam gibi bir boğanın karşısında, eriyip giderler.
Hırslı, güçlü, hedefine ulaşmak adına, engel tanımaz hatunlardır...
Evet kıskançtır..kendinden bir tık bile yüksek olan insanı kıskanabilir ama zarar vermez. Onun derdi kendiyledir...
Sevdi mi sonuna kadar sever... Sevmedi mi gözüne gözükmeyin bence...
Bakmayın zehirli kuyruğuna, dedim ya, onun derdi kendiyle...
Tutkulu kadındır, has dosttur, düşmenize izin vermez...
Benimdir o. Kıskanç, kinci, olabildiğine inat, bi o kadar dost canlısı, anaç, acımasız (kisisine göre)
ımmmmmm. çok tatlı, sevecen, unutulmaz, efsanevik, ütopik bağyanlardır vs. vs.

sabah sabah yine başlamışsınız kendinizi bir kalıba sokma mücadelesine.

bıkmadınız şu yarak kürek, ezik muhabbetlerden.
iyiki bana denk gelmemiş .iki akrep birbirini yerdik .