bugün

akrep burcu erkeği ve boğa burcu kadını için de aynı şeyler geçerlidir. boğa ve akrep zıt burçtur, zıt burçların birbirlerinden farklı özellikleri çıkınca geriye aynı şeyler kalır. akrep ölümdür boğa yaşam. bu iki burç eğer iyi anlaşırlarsa her konuda mükemmel anlaşırlar. zira bu iki çiftin üzerine başka çift tanımam. en yakışan en güzel birlikteliktir. birbirlerinden kopamazlar, çok büyük kavgalar yaşarlar genelde akrepler hakaret ve aşağılayıcı tavır sergilerler ama boğa öyle değildir sakin ve ılımlıdır akrep kadar acımasız olamaz bir boğa. büyük kavgalardan sonra bile birlikte olabilmeyi başarabilen bir ilişkidir. ne hikmetse kopamazlar birbirlerinden. hep bir çekim vardır kolay silemezler birbirlerini bazen ömürden ömür götürse de vazgeçilmez şeyleriniz yanınızdaysa hayat daha güzeldir.
gayet uygun bir ikili . örneklerini biliyorum ondan...
çocuklarının koala burcu olarak dünyaya gelme ihtimali yüksektir.
karşılıklı gol yok, deplasmanda akrep burcu kadını golsuz berabere kalır diye düşünüyorum.

seyircisi bol bu karşılaşmada golsüz beraberliğe ev sahibi taraf sevinme...

burca inanacak kadar aptal olmadım henüz.
boğa burcu erkeğiyim fakat burçlara inanmam.
iki zıt burçtur. Akrep şüphecidir boğa ise güvene önem verir. Akrep yıkıcıdır boğa ise yapıcı. Akrep sahiplenmek ister boğa sahiplenilmek ister. Kişisel doğum haritalarındaki gezegenler arasında sert açılar yoksa birbirlerini tamamlayıp güzel bir ilişki kurabilirler aksi takdirde cidden zor..
bir ilişki türü.

sadece aşk anlamında değil, arkadaşlık anlamında da bir ilişki söz konusu, karşılıklı iletişim.

iletişim. evet iletişim. seversin bu kelimeyi.

biliyorum bu başlığı görünce senin de aklına ben geleceğim boğa burcu erkeği. öpüyorum. lol.
acayip sevişirler ama akrep her öpülmeye para ala ala boğa'yı canta düşürür.
Devlerin aşkıdır, Sağlam ilişkidir. Boğa burcu erkeği karizmatiktir, sakindir, sadıktır, eğlencelidir, saygılıdır, tek bir kadına aşık olup ona kendini adar. Kısaca adam gibi adamın tanımıdır. Akrep burcu kadını ise çekici ve akıllıdır, herşeyiyle ona bağlı bir adam ister; işte o adam da boğadır. Ara ara zıtlaşsalarda iyi anlaşır bunlar. Akrep kadını şuna dikkat etmelidir: boğa erkeğini hiçbir konuda acele ettirmemeli ve sabırlı olmalıdır. Boğa erkeği biraz yavaş görünsede garantici olduğundan her adımı büyük bir titizlikle ve sağlam atmak isteyecektir. Zaten akrep kadınıda biraz düşündüğünde aslında boğanın bunu ilişkilerinin sağlam olması için yaptığını anlayacaktır. ikisi de tutkuludur; aşık olduklarında gözleri birbirlerinden başkasını görmez. Yatakta severler birbirlerini, zodyakın yıldız ikililerindendir bu çift. Asla kötü olmaz, yaşanmalıdır.

Herhangi bir nedenle ayrıldıklarında ise -aldatma dışında kolay ayrılamaz bunlar- ikisinde de bilinçsiz bir bağlanamama problemi baş gösterir. Akrep kadınını duvardan duvara vuracak, kendi zehrine müptela ederek öldürecek ilişkidir boğayla yaşanan ayrılık. ayrıldıktan sonra uzun süre kendilerine gelemez bunlar, başkalarınada kolay kolay aşık olamazlar.

Eğer birbirinizi bulduysanız tadını çıkarın. Bir daha böylesini yaşayamayacaksınız, emin olun.
fena sikişin döneceği ilişkidir. boğa azgın akrep kızı azgın tam vurgun yeri.

bu arada kişi kendinden bilir işi ki tavsiye etmemiş * .
Mallara inat harika bir ilişkidir.

18 yıldır devam etmektedir. Bunun 10 yılı ilişki, 8 yılı evlilik. Şimdi bir de çocuk var ki dadından yinmez.

O değil de daha yaşı 18 olmayan bebelerin atıp tutması da eğlenceli oluyor.
Kadın seks düşkünü ancak erkek biraz salağa yatar.

yürümez ilişkidir.
Kafası basan boğa erkeğince; olmamalı, olamaz, olması teklif dahi edilemez ilişkidir.
at sikidir. yürümez. o yüzden sevişmesinler.
çocukları çok şekilsiz, ucube gibi olacaktır.
kesinlikle uyumlu bir beraberlik, ömür boyu mutlu evlilik .
Dillere destandir.

Ben akrep burcu kadıni olarak beni ruh olarak bu kadar doyurabilen bir erkek görmedim..
bir akrep kadını ikizler erkeği cinselliği yaşanmayacaktır.
Çok Hoş olabilecek niteliktedir.
genelde kaflarından aynı şeyler geçer.boğanın keyfine aşırı düşkünlüğü bazen akrebi rahatsız etse de ne yapar eder istediğini alır.
ilk seneleri güzel, daha sonrası berbat geçer. anlaşamazlar.
sadece ilişki bakımından değil diğer yönlerden de iyi anlaşan iki burçtur akrep ve boğa.
Boğa Burcu erkeği akrep kadına unutamayacağı anlar yaşatır.
iyi anlaşırlar. birbirlerini ruhsal anlamda doyururlar. boğa burcunun cömertliği, korumacılığı ve "tek kadın" anlayışı akrebi memnun eder. akrepte güzelliği, zekası ve sadakati ile boğa erkeğini memnun eder.
tecrübemle insanın kafasını şişiren burçtur durduk yere senin bir şeyin ve anlatmıyorsun hadi anlat ne oldu hadi anlat diyerek baslayıp susmak bilmeyen. bir an içimdekini söylesem acaba bir daha geri gelir mi düşüncesiyle karşısında susmayı yeğlediğim narsist.