akrep burcu kadını

entry 987 galeri 77 video ses iyilertrends
 1. 1.
  24 ekim - 22 kasım tarihleri arasında doğan xx kromozomlu kişilik...

  daima dikkatli ,ihtiyatlı ve gururu konusunda son derece hassastır. O, dostları ve sevdikleri için pek çok şeye katlanabilir. Ama için için kendisinin üstün olduğunu hisseder. Alçakgönüllü gibi gözükse de zaman zaman kendini beğenmişliğini de hissedebilirsiniz.

  Akrep burcu kadınının hayat görüşü başkalarından farklıdır. O ya hep ya hiç diye düşünür. Bir şeyin birazını elde etmenin değeri yoktur. Ya istediğine tamamiyle kavuşur ya da uzaklaşır. Bu iş, dostluk ve sevgide kendisini gösterir.
  #94275 :)
 2. 2.
  Çok gururlu olan Akrep burcu kadını, gururu kırıldığı anda hiçbir şekilde affedici değildir. Aklına koyduğu şeyi yapar. Çünkü oldukça inatçıdır. Akrep burcundan doğan kadın için para da önemlidir. Ama para onun için amaç değil, rahat ve güzel yaşamak için bir araçtır. Ayrıca çevresine kolayca uyabildiğini, hemen hemen her çevrede uyum gösterdiğini de belirtelim.
  #94285 :)
 3. 3.
  koc erkeginin ruh ikiz olabilecek bir burc. sadakat ve baglılık anlamında üstlerine yoktur. sade hayatı ön planda tutan akrep burcu kadını her erkegin hayalindeki es tipidir.
  #116028 :)
 4. 4.
  kısaca tanımı;
  Gururuna oldukça düşkündür ve kendini ezdirmez. Ama sevdikleri için arada bir ufak tavizler verebilir. Burçlar arasında en kıskanç kadın tipidir.
  Aldatılmaktan nefret eder..
  Kişilikli ve saygılı erkeklerden hoşlanır.
  #116039 :)
 5. 5.
  sekse düşkün hatunlardır...
  #116043 :)
 6. 6.
  (bkz: akrep burcu)
  #151104 :)
 7. 7.
  eger bir akrep kadınına asık olduysanız onu hayatınız boyunca unutamayacaksınız onun icin bosa ugrasmayın onu elinizde tutmayada ugrasmayın oda bosunadır bırakın gitsin canı sıkılınca donup kalbinizden bir parca daha koparıp tekrar gidecektir ilginc olansa onunda sizi asla unutmayacagıdır her ne kadar burclarla ilgili genellemeler banada pek inandırıcı gelmesede bu akrep burcusuları bi degisiktir vede fenadır
  romanyada akrep burcundan korunma dernegi kurulmustur ya ya gordunmu...
  #178658 :)
 8. 8.
  (bkz: akrep burcu kadını)
  #178671 :)
 9. 9.
  (bkz: winona ryder)
  #178680 :)
 10. 10.
  cinselliği en iyi bilen ve bunu kullanan kadınlardır.
  #178684 :)
 11. 11.
  kin tutan kadınlardır.
  #253310 :)
 12. 12.
  gerçek tehlike.
  #265084 :)
 13. 13.
  Erkeklerce çok beğenilen Akrep kadını, kafasını kullanmayı çok iyi bilir. Yaşamda her zaman yükselmeyi ve rahata kavuşmayı ister. Üstün yeteneklerinden yararlanarak istediği yaşama da kısa sürede kavuşur. Akrep kadını oldukça merttir ve fırsatları değerlendirmeyi de iyi bilir. Akrep kadını sevdiğini ve sevildiğini anladığı an, yaşamındaki her şey ikinci planda kalır. Kıskançlıkları yüzünden çılgına dönmesi an meselesidir. Erkeğinin herhangi yanlış bir hareketi karşısında çok acımasız olabilir, öldürücü darbeyi anında indirir. Akrep kadınını elinde tutmak istiyorsan, tıpkı onun gibi gururlu ve mert olmalısın. Onu kıskandırmaya çalışmamalı ve duygularıyla oynamaya kalkmamalısın. Güvenini kazanmalı, ancak seni kıskıvrak bağlamasına izin vermemelisin.
  #275349 :)
 14. 14.
  akrep burcu öyle bir burçtur ki akrepler birbirlerini hemen hissederler.akrepler gariptirler, ilginç zevkleri, güçlü hırs ve arzuları, yaptıkları işi bitirme özellikleri vardır. başarısız bir akrep mutsuzluk kıskançlık ve intikam duyguları taşır. ancak hayattan istediklerini koparmış bir akrepten korkmaya gerek yoktur. akrep burcu kadını ise erkeğini kontrol altında tutmayı, cinselliği sınırsız yaşamayı sever, ancak hayatta kaybedenlerden olmadığı sürece de kıskançlığını belli edecek kadar aptal değildir.
  #352791 :)
 15. 15.
  yukselenı akrep olan akrep burcu kadını kadar tehlıkelı olmasa da yaratabılecegı tehlıkelerın yıne de göz ardı edılmemesı gerekmektedır.bir cok erkegın hayalını susleyebılecek bır kadındır.
  #515848 :)
 16. 16.
  Erkeğide kadınıda dünyanın en tehlikeli insanlarıdır. Akrep kadını istekleri uğruna bütün gemileri yakmaya hazırdır. Akrep kadınlarının en belirgin özelliği masturbasyon u sex e tercih edişleridir. Akrep erkeği ile akrep kadını yanyana durmamalıdır. Eger onlar yanyana ise o ortamda bulunmamalıdır.
  #519007 :)
 17. 17.
  en belirgin özelliklerinin cinsellikleri oldugu söylenen burcun kadınları..
  #682307 :)
 18. 18.
  kendini daima mükemmel sanan iyi güzel devam ederken en olmadık yerde asrın hatasını yapabilecek kadar dengesiz olan burcun dişi kişileridir. bunlar heyyo ben harikayım, özelim derken bi yerde öyle bi zaaflarını gösterirler ki kova burcu kadını eşsiz, rakipsiz olduğunu bi defa daha anlar ve ulvi bi edayla tebessüm eder.. *
  #732753 :)
 19. 19.
  kızdırılmaması gereken kadındır. nerde olursa olsun kendini belli edercesine ben burdayım der karizmatik, bakımlı ve genelde kültürlü kadınlardır.*
  #1108450 :)
 20. 20.
  terazi kadınlarının en iyi anlaştığı ve fakat sahiplenilmek istediğinde çıngarın koptuğu burç insanları..
  #1108475 :)
 21. 21.
  Çevresine genelde ılımlı ve temiz kalpli havası veren akrep kadını, insanları dumura uğratmakta üstüne yoktur. Kuşkucu, kıskanç ve iki yüzlünün biridir. Size ne zaman hangi yüzünü göstereceğini de asla kestiremezsiniz. Bazen şefkatli, sıcak, bazen de saldırgan ve soğuk bir buzdolabı gibi olur. Sizin yüzünüze gülüyor olması, asla size karşı iyi niyetler beslediğinin garantisi değildir. O tam bir tiyatrocudur. Hat safhada bencildir. Bu var ya bu, öyle melun bir şeydir ki, Allah bunun şerrinden düşmanımı bile korusun. Kafaya koydu mu yapar bu. Vücut dilini çok iyi kullanır. Yüz mimikleri en çok olan insan tipidir. Her olaya , her şeye bir mazereti vardır. Çok dikkatli ve akillidir. Avına sinsi sinsi yaklaşır. Eğer çevrenizde bir akrep varsa, bence onunla kesinlikle dost olmaya çalışın. Kıskançlığı yüzünden yapmayacağı şey yoktur bunun. Sürekli ilginin kendisinde olmasını ister. insani çileden çıkaracak kadar kendine güveni vardır. Burcunun adi gibi akrebin tekidir. Melek yüzlü şeytan lafı sanki bunun için söylenmiştir
  #1108538 :)
 22. 22.
  her erkeğe nasip olmayan ve de her erkeğin baş edemeyeceği kadınlardır.
  #1175564 :)
 23. 23.
  soğuk görünümlü ama duygusal,çekici insan..
  #1230181 :)
 24. 24.
  tecrübe ettik ki, erkeği kıç üstü oturtan kadınların genelde mensup oldukları burç oluyormuş bu.
  #1267503 :)
 25. 25.
  seks ihtiyacınızı karşılamada üstüne tanınmaz bu kadınların...
  siz sadece uzanın, gerisini o halleder... harika, unutulmaz anları yaşatırlar...
  bazenleri aşırı istekli olmaları sizi sıkabilir ama sıkıntınız seks başlayana kadardır. kendilerine seks makinası demek uygundur...
  #1808406 :)