bugün

yöntemi veriyorum. kulağınızı iyi açın gençler. şöyle ki.

onu sürekli merakta bırakacaksınız. muallak konuşacaksınız. bir konuda bir işte kesin fikrinizi asla ama asla üstüne basa basa söylüyorum asla söylemeyeceksiniz. hakkınızda bilgi vermeyeceksiniz. misal üstünde ne var dese şu var demiceksin acaba ne olabilir diceksin. sevdiğiniz halde seni seviyorum bile demiceksiniz. hep acaba seviyormu diye düşünecek. çünkü kız o bilgiyi aldığı an size olan merakını kaybeder. bunlara çekici gelen şey meraktır.
işin sırrı gizem. hep örtülü olacaksınız. her konuda süprizin süpriziymiş gibi olacaksınız.

eğer dediğimi yapabilirseniz. ki çok zor bişey bu pratikte kolay değil güven özveri ve tecrübe ister.
12 burcun yatakta en ateşlisi sizindir.
taktik kullandiginizi anladigi an sansinizi kaybedersiniz.
Biraz meme yeterlidir. Rolünüzü kasıklarına oynarsanız, teslim olacaktır anında.

Ay hala ben seçilmem seçerim, hala elde eden sen misin ben mi, muhabbetleri. ya yürüyün gidin liseliler.
bi şansını dene %1 de olsa beni tavlama ihtimalin var. bu tavsiyeler boşa deikanlı. akrep burcu kolay tavlanmaz en azından benim için öyle.
bi şansını dene %1 de olsa beni tavlama ihtimalin var. bu tavsiyeler boşa deikanlı. akrep burcu kolay tavlanmaz en azından benim için öyle.
Okunmasını tavsiye etmediğim önerilerdir.Tavlarsın eyvallah ama geçinmeye çalışırsan sıkıntı büyük.Zira akrep burcu insanları ile geçinmek çok zordur.Tamam sonuçta hepimiz insanız.Belki akrep burcu insanıyla kanınız kaynayabilir ama çok zorludurlar.
kesinlikle, lüks yaşam, eğlence ve sekste canavar ol senindir.