bugün

durun hemen megri megri falan diye ağlamayın. zira o günlerin hata olduğunu akpliler de söylüyor. bende son günlerde sizin yüzünüzden akpli olmuş biriyim chpli arkadaşlar.

açılımın hata olduğunu söyleyip aynı şeyi insanlara sunmak sizin nasıl iki yüzlü olduğunu gösteriyor.

tanım: d e v a m.
at izi ile it izinin bir birinden güzelce ayrılması demek tir .

gizli yafşakların meydana saçılması demek tir .
görsel

Ve hala AKP'ye vatan haini demek...

Beybi!
Karşı taraftan düşününce de; akp'yi pkk'dan daha tehlikeli görmektir.
megri megri ciler belli oldu .

görsel
vatan haini kişi eylemidir. evet hatta net ötesi..
AKP iktidara gelebilmek için PKK ile kol kola gezerken iyi de, birisi onu devirirken PKK ile kol kola gezmesi kötü yani.
Gerçi PKK ile kol kola gezdiğini söyleyen de sizsiniz, orası ayrı konu, ama AK partizanların iki yüzlülüğü ve çifte standardını görebilmemiz açısından gayet iyi.
atam dirilse ilk önce bu teröristleri asardı sonra bunlarla iş birliği yapanları. evet vatan hainleridir işbirliği yapanlar.
koltuk sevdasındandır. sanki 5 parti bir araya geldiğinde ülkeyi yönetebilecekler. 1 yılı bulmaz bir birlerinin kafalarına anayasa kitapçığı fırlatır bunlar hatta o olsa yine iyi, bardak sürahi filan ne bulurlarsa artık. sadece geçmişe bakın.
ak partiyi inşa etmek diyoruz biz buna artık .
karakter meselesidir.

yazıklar olsun.
https://www.google.com.tr...&biw=1680&bih=919

pkk ile ortak olmak tır .
kes lan mk fetocusu. evet.
ulan be arkadaşım ne çok seviyorsunuz polemik yaratmayı! ne çok şey biliyorsunuz siz yahu! hep siz biliyorsunuz at gözlüklerinizi çıkartmanızı rica ediyorum. akp 2002den beri ülkenin başını yedi ülke çöktü gidiyor dolar euro uçtu benzin olmuş 3.55 mazot olmuş 6.28 bunları kimse görmüyor!! tabi ki pkk ile el ele versinler demiyorum bunu hiç kimse istemez ama eğer dostluk barış kardeşlik en önemli unsur olan HUZUR u istiyorsak iyi bir türkiye istiyorsak tabi ki herkes el ele verecek!
Bütün olayları bu cümleye indirgeyebiliyorsunuz madem, sormak istediğim bir şey var.
Diyelim ki pkk ile bile birlik olma noktasına geldi millet. Bu millete ne yaşatmış olabilir bu iktidar ki millet bunu yapıyor? Sadece biraz düşünün...
Gelinen bıkkınlık seviyesini sadece biraz düşünerek anlayabilirsiniz...
kılıf aramayın lan teröristle ittifak kuracağınıza ölün daha iyi . şereflisiniz ya sözde .
Memleketin başına geçerken (ülkeyi ele geçirirken demek istemiştim) PKK ile kol kola gezerken iyiydi, adına da barış süreci demiştiniz.
Kusura bakmayın da kimseyi bu konuda itham etme gibi bir hakkınız yok.
chp yapınca vavvvvv, ak parti yapınca auuuvvvvv.
(bkz: megri megri)
"kol kola gezmenin tam olarak nasıl olduğunu gugul amcaya sordum böyle bir cevap verdi.

görsel

görsel