bugün

tıpkı (bkz: fetö)'yü ismine kadar 5 yıl önden yazdığım gibi, bir gün gerçekleşecek olandır. ayrıca hala fetö entrymi eksileyen fetöcü bir orospu çocuğu varmış, az önce farkettim. onun da buradan ta amına koyayım.
15 temmuz öncesi fettullah'a tapanların "fetö hayali" diyebildiği durum.. mutlak gerçekliktir, diyalektiğin gereğidir.
bana pek mantıklı gelmedi açıkçası...

hayır neye istinaden yani?

onu da söyleseydiniz keşke...
(bkz: akp yöneticilerinin vatana ihanetle yargılanması/#44483765)

2013 ve öncesinde fettullah'a hakaret dahil bir sürü soruşturma geçirmiş, defalarca yargılanmış birine de "asıl tapanlar kendileri" demek.. çok güzel kafaymış.
Hdp yöneticilerinin yargılanacağı gün olacaktır. O gün ne zaman, bilemiyorum...
milat falan, geç bunları. dön (bkz: fetö) başlığını kim ne zaman açmış ona bak. bizim bir sistem arzuladığımız falan yok. sistemi yıllarca fetö'yle kolkola olup, bir özürle işin içinden çıkanlar kurdu zaten.

bir ceza istiyoruz. bu memleketin askeriyle polisini bile karşı karşıya getirenlere, milletin üstüne bombalar atılmasına sebep olanlara, anaların acılarını bile ayrıştıranlara, bu ülkeyi bu hale getiren herkese bir ceza istiyoruz.

ortada bir salak varsa bu kesinlikle biz değiliz.
Dön gel artık diye yalvarmalar, haburda davul zurnayla karşılamalar, ayakkabı kultuları , milyonlarca Arap artığı suriyeliye memleketi peşkeş çekmek vs. Vs..
Bunlar aslında hepsi hizmet ama biz nankör olduğumuz için kıymetini bilemiyoruz. Hüloooouuuuuu!!!!
güncel Önemli Başlıklar