bugün

öylesine utanmak ki insanların yüzüne bakamamak keşke başka ailede doğsaydım diye allah'a sitem etmek..
evet bende de var bu durumdan keşke beni yapacağınıza dağa taşa sürtseydiniz.

gerçekten üzücüdür, utanç vericidir.
it kopuk konuşur ak parti gömer yani yapar .

ne yapar ?

köprü yapar yol yapar okul yapar hastane yapar yaparda yapar .

ne yapmaz ? boş boş konuşmaz klavye siyaseti yapmaz .

ak parti sadece yapar .

itler ürür kervanda böylece yürür .

ürüyün it oğlu itler .
Utanılacak bir evlat olmayı gerektirir.
Aptallığın binlerce farklı tarifinden biri.Birçok arkadaş AKP hükümetinin öncesini net olarak bilmediği için bol keseden sallıyor.
keşke biyolojik babam üst komşum rasim amca olsaydı annemle ne güzel pompiş takılsalardı diye hayal kuranların saçmaladıkları bir başka gerçek . bir insan keşke cehape li olsaydı ailem keşke üst komşu sütçü manav bakkal herkesle pompiş orgy takılsalardı der mi ? diyormuş .
normaldir. zira yandaş olmak insan olana utançtır.
insanin ailesinin hirsizlara, katillere arka çıkması çok utanç verici gerçekten. Hele bir de anan; "hülooooog" ya da " götünün kiliyikkkkkk" diye salak salak bagiriyorsa ne acı...
aile fertlerinin kişinin tercih ettiği parti dışında bir partiden olması kişiyi utanmaya sevk edecek bir durum sayılmamalıdır. herkesin kendi kararı, utanmayı değil saygı duymayı gerektirir. toplum içinde insanlar birbirinin tercihlerine zaten saygı duymuyor bari aile içinde kaos yaşanmasın.
Abi adamlar o kadar kötü zamanlar görmüşler ki bugün gelinen durumu akp yaptığı algısı ortaya çıkmış yapacak bir şey yok.
birde babanin kafasından, ananı saraya cariye olarak yollamak varsa, tam yıkım. çogu tayyip hayranının kafasından tayyip benim avrada atlasa diye geçiyormuş, bunu ben söylemiyorum kendileri zaman zaman bu beyanatı veriyorlar.
demokrasiden girip laiklikten çıkan fakat düşünce özgürlüğünün ne anlama geldiğini bile bilmeyen insan söylemi.
akp'nin sahiplendiği (bkz: ibne dönme elele ahlaksız devrime) pankartı sebebiyle olabilir efendim...

yani şimdi namazında niyazında ananın, babanın böyle bir pankartı sahiplenen partiden taraf olması...

yok utanma utanma... namazında, niyazında olabilirler ama aşmışlar bir şeyleri işte... sen de onlar gibi düşünebilirsin; sıkıntı yok...
ar namus sahibi her bireyin içinde bulunacağı durum.
Bir cehapeli serzenişi.
Anne baba içki içip ayyaş olsa gurur duyacak kemaltrol.
annelerince kabataş'ta kazanılmış erdoğancı troll'leri kemalizme bağlatmış konu.
ben bunlarla aynı apartmanda olmaya utanıyorum, çocuklarını düşünemiyorum. haklı bir utanç.
güncel Önemli Başlıklar