bugün

(bkz: kasaplık) *.
(bkz: kafa sikmek)
ne yapıyorsa kendi için yaptığı işlerdir. bu işler eninde sonunda halka faydasız, kendine faydalı olur. *
kömür dağıtmaktır.**
(bkz: parselleyip satmak)*
vardır fakat yaptıkları kötü işler çok daha fazladır.
halkı fakirleştirmesi ve açlığa itmesidir.ancak akpnin kötü niyeti yoktur halkını çok düşündüğünden bunu yapmaktadır.akp halkının abd halkı gibi obez olmasını istememektedir.
(bkz: kalpazanlık)
(bkz: otoban)

not: bende bu siyasilerin amına götüne otoban döşyesim var ama...
(bkz: yok)
(bkz: ben 55 yaşındayım ben öyle bişey görmedim)
Özel hastane pazarı yaratıp özel hastane açması, Valla çok faydalı bak. Her yer medical park oldu çok mutluyum bu konuda, o kadar mutluyum ki sabah akşam kalkıp medikal parklara dua edesim geliyor. Tıp fakülteleri kontenjanlarını da tavan yaptırdı, bu özel hastaneler üç kuruşa çalıştıracak doktor bulmakta da zorlanmayacaklar. Özel üniversiteler de vakıf üniversiteleri adı altında türeyip duruyor. Onun sayesinde vatandaşa özel üniversitelerin de kapıları açılacak. bunların hepsi güzel şeyler ya da ben malım.

Bence ben malım böyle düşündüğüme göre.
Köpek maması dağıtmak.
(bkz: var mı cidden)
(bkz: sikertmek)
Lise döneminde beleş ders kitabı vermesi.
(bkz: kime)
ülkeyi satması.(satın alan kişi için iyi bir şey.)
Ampule yeni bir anlam kazandırmak.
(bkz: Ampulden soğudum lan)
arada istifa etmeleri yaptıkları en hayırlı iş.
Ölümlü olup öteki dünyaya göçmeleri. Tabanı değil de yönetimi için diyorum. Tabanı ne de olsa senin benim gibi zavallı sıradan halk.
rant sağlayacak her yeri imara açmak.
çok örnek var. nasıl olsa diğerlerini yazarlar. farklı olsun:

mhp'nin oylarını çalmak hatta eski ülkücü sıfatıyla partide önemli yere getirmek.
(bkz: koymak)
yaptığı iyi işlerden ziyade çok iyi yaptığı işler mevcuttur efendim.
güncel Önemli Başlıklar