bugün

büyük bir başarısızlıktır.
nasıl bitmedi denen konudur. 2 yıldır şehit haberleri mi geliyor biraz desturlu atın amk.

görsel
Belediye seçimlerinde bile teröristten (aponun kardeşi) medet uman akp, neden terörü bitirsin?

Akpnin kötü gün dostu kan kardeşi pkk.
Amerikayı bitirmedikçe terör bitmez.
Artırması? Terörden beslenmesi? Terör sayesinde 2 seçim kazanması?

Edit: Bitirememek için bitirmeye çalışmak gerekir, onun yerine akp yorgun terör örgütüne toparlanmaları için zaman verdi. Sonra da kandırılıvermişiz dediler aaa hendek mi kazmış onlar dediler.
Bitirmek istemediklerindendir. Ona giren çıkan yok. Niye bitirsin ona ne senin gencecik evladindan, onun anasindan, yurek yanginindan ona ne? Biraz empati lutfen sayin halk....
ne bitirmesi ?

2000 de ölmüş bitmiş pkk ye yeniden hayat verdiler.

görsel
Önce abdyi ve israil'i bitirecen,ordan oluk oluk para silah akıyor teröre.
akp ile alakası olmayan durum. 40 yıldır neden terör bitmiyor? sebebi dış güçler mi sadece? bilmiyorum. öğrenmek istiyorum ben de.
ne bitirmesi yanlis politikalarla dahada cogaltiyorlar daha dune kadar hepitopu bi pkk varken simdi fetosu deasi vaypicisi yeni yeni orgutler turedi.
terör dalgasında sörf yapmışlığı var olan bir oluşumun neden terörü bitirmek isteyeceğini anlamadığım,

terör ü, sözcük anlamıyla derin korku olarak aldığımızda, yine temel yönetim enstrümanı olarak kullanan bir yapının neyi bitirebileceğini de anlamadığım,

bununla birlikte bu soruları 10 yıla yakındır dile getirmenin, öngörülü ve haklı çıkmanın değil, bu yarak kürek oluşumdan pay almanın insanlara kazanımlar getirdiğine sıkça şahit olduğum için, haklı, güçlü veya kazançlı olabilmenin ihtimal gözükmediği yerde ancak kendi kendime bir gün bugünlerin hesabını sorduğumda aklımdan neler geçtiğini hatırlayabilmek adına aldığım notlar olsun istediğimden yorumladığım olgudur.
Dua edelim de artmasın. Hangi tek adam kaosu bitirmek ister.
olmayan terörü bitirdi. aynen öyle.
bitmemesinin yanında bu terör laneti yüzünden inanılmaz kaynak gidiyor askeriyeye. Terör bitse yeminle acayip bir kaynağa sahip olacağız.