bugün

Doğruya doğru demesini bilin.Erdoğan'ın 3 cocuk sözü cok önemli Türkleri uyandırmaya çalışıyor.Diğer her konuda eleştirebiliriz ama bu konuda son derece haklı.

Ben akpyi hiç sevmem ve asla da oy atmam ama bu sözünün doğru olduğunu düşünüyorum.
olmayan kafasını akp'den kaldırıp dünyayı göremeyen tip de, baksın bakayım dünyada emsali nasıl?

aynısı isteyen ne kadar ülke varsa teşvik edecek çocuk yardımları falan yapıyor!

bizimkilerin sana vereceği 200 gr çay... 200 gr çay için çocuk mu yapılır lan?

allah kitap diyonuz ya?
allahtan korkar lan insan önce! yaparken de yapılsın isterken de!
"akp aşkından gerçekleri göremeyen tip"tir doğrusu. millet götüne giyecek don bulamıyor üstüne 3 er tane çocuk yapacak. madem ( onlara göre tabi bize göre tabi ki önemli ) türk nüfusu bu kadar önemli her türk 3 çocuk yapıp o çocukları sefalet içerisinde büyütmeye çalışacağına ülkeye arapları, afganları, kuzey ıraklıları, suriyelileri doldurmayı bıraksınlar. bunları milyon milyon almazlarsa ülkeye zaten azınlık olma gibi bir derdimiz kalmıyor..
gerçekleri görmek isteyenleri bir bebek, bir okul öncesi bir de ilkokul çağında 3 çocuğu varmış gibi varsayarak bir markete ve çarşıya gitmeye davet ediyorum. onların ihtiyaçlarını da not edip 2 ay boyunca her hafta birer kere olacak şekilde alışveriş yap, hala aynı düşünüyorsan ilk çocuğumu senle yapacağım; bu kadar da iddialı konuşurum.

bir de cücük kadar beyniyle türklük mürklük diyor. islamcıların türklük falan umrunda değil, bu tarih boyunca böyle olmuştur. bu söylemleri ciddiye alıp dinleyecek kendi kitleleri; onların çoğalması da bu ideolojidekilerin fazla fazla oy alması demek. en büyük niyet bu. ha bir de kadınların çocuk yapıp yapmamada karar mekanizması olması, çocuk yapmak değil de kendi hayatını gerçekleştirmek istemesi gibi şeylere büyük düşmanlar. o yüzden kadın çalışamasın, ayakta duramasın. anca oturup bebek boku temizlesin istiyorlar.

hepsini geçtim insanlar çocuğum tacize uğrayacak mı, başına bir şey gelecek mi diye kafayı yiyorlar. bu kaygıyı üçe katlamayı düşünen net aptaldır...
çocuğuma kapkara gelecek bırakmak istemem, önce ülkeyi düzeltin.
Neyse ki reddit'e geçtim de kendimi özgürce ifade edebiliyorum.

Söyleyeceklerim bu kadar.