bugün

yobaz bir zihniyete sahip, yobaz kişisinin sarfetmiş olduğu yobazca düşünce.

cennete gideceğine emin olan bazı yobazlar eksilemeye başladı bile..

edit: aynı şakirdin düşüncesine göre diğer partilere oy verenler; cennetle cehennem arasında bulunan sadece delilerin girebildiği bir yere girecekleridir..
chpliler pek ilgilenmez bu konularla ama alınmış olmaları bir gelişme olduğunu gösteriyor.
tamam lan tamam ağlamayın siz de cennete girersiniz inşallah!
(bkz: yaşasın)
akepe oy verenlere cennetin tapusunu mu veriyor. birde islamda ruhban sınıfı yok derler.

eksileyin eksileyin doyamadım eksilemenize.
kendini haşa allahın yerine koyan bir yobaz fikriyatıdır akepelilerle alakası yoktur.
saçmalığın bu kadarı.
zır cahil chpli şahıs söylemidir. iman eden cennete gider. etmeyen cehenneme gider. chpli olduğun için muhtemelen kalbim temiz dersin ama onu allah bilir emi yakışıklı çocuğum benim.
orayı da türkiyeye benzetirlerse ben bu durumda ölmek istemem.
aynı yere gitmiyorsak sorun olmayacak hededir. *
namuslu ödpliler ise kendilerine tahsis edilen terasta orada bulunan ademleri temaşa edecek. rakı içip nefsi şarapla güdayun olacaklar. halvete girecekler hurilerle, nurilerle. bilader ne olacak bu alemin hali, cehennemde dostlarımız var, diyecek biri. kurtaralım onları, devrim yapalım diyecek öbürü. ya işte gomünist efendi. kalbin temiz diye cennete gittin ama aklın hala fesatta, olmaz işlerde. rab sana icazet verse devrim de yaparsın amma.. bu cehaletle ancak koyun güdersin, oy atarsın cehapeye.
Mhpliler nereye gidecek diye sordurtur.
ahan da cennete gidiyoz dostlar hüloooğğğ!

diye sikik bi tepki verdirtir.
diğer partilerin eşek cennetine mi gideceği sorunsalı yaratan hede.
chpliler bu ülkenin sahibidir en iyisini biz biliriz akpliler bilmez onlar koyundur onlar gericidir, vatan hainidir düşüncesiyle aynı mantıkta düşünen insanın sarf ettiği sözlerdir. iki şekilde de yanlıştır.
iyi kızlar cennete, kötü kızlar heryere, çıtır kızlar nereye nerelere giderler?
(bkz: insanların inançlarını sorgulayan yavşaklar)
sanırım bdp burada çıtır kız oluyor.
bdplileri ve pkklıları kazığa oturtacaklarmış, rüyamda gördüm de.
--spoiler--

akepeliler cennete
cehepeliler her yere
mehepeliler nereye
Nereye de giderler.

--spoiler--
aynı zihniyetteki insanlar, öldükten sonra sorulacak ilk sorunun, gençliğini nerede harcadın yerine gençliğini hangi partiye verdin diye sorulacağını ifade etmektedirler. ruhunu şeytana satan ve tekrar geri almaya uğraşan insanlar ile benzerlik gösterirler.
allah'a şirk koşmaktır. allah'tan başka kimse kimin cennete kimin cehenneme gideceğini bilemez, karar veremez. arkadaş iğnelemeye çalışmış ama aslında nefretini yasak şeylerle kusmaya yelteniyor.
(bkz: hell yeah)
var olup olmadığı bilinmeyen mekanlara kimlerin gidip gitmeyeceğini tartışmaktır.
akpli ifadesi...

her şey kaldı bir cennet cehennem kalmıştı.
Rüşvet konusunda doktora yapmış AKPLiler melekleri de ayartabilir, olabilir yani.
güncel Önemli Başlıklar