bugün

iki lobdan oluşmaktadır.
ancak arak yapmaya yarar.
http://karikaturlog.files...ess.com/2007/04/beyin.jpg
(bkz: ikisi bir arada imkansız olan şeyler)
isviçreli bilim adamlarının el atması beklenen beyin. zira, incelenmesi gerekiyor.
beynin, sahibinin menfaatine çalışan lobu sürekli uyanıktır, tetiktedir.
mercimekle ölçülebilir beyindir. mercimeğin hafızası ve zeka oranı onlarınkinden daha iyidir bence ama mercimek burda sadece ölçü olarak kullanılabilir.
(bkz: doo dii do dii do di)
dodilemeye başladımı bitmek bilmez.
bir kuşa takılması durumunda kuşun acılar içinde geri geri uçmasına sebep olacak olan beyindir.
akp nin bu ülkeye yaptıklarını görüp hala akpli olmakta direnen ve aglanacak haline gülen insanda ısrarla dümdüz oldugunu savundugum şeydir. ayrıca bilgi:

beyindeki kıvrımlar arttıkça kişi daha zeki olur. aynı zamanda akpli aynı zamanda zeki olunamayacagına göre kıvrımsız olması gayet de muhtemeldir.
beyin denemez işlevini kaybetmiştir çünkü. omurilikten reflekslerle hareket ederler. açlık, cinsellik, meydanlarda bağırma gibi hareketleri hep reflekssel olarak yaparlar.

eau de toilette: al bi tanesinide bu konu başlığına vermişler, "olm dur burda AKP ye kötü yazana bas eksiyi" demişler, işte napsın sinir sistemiyle hareket ediyo.
tek tip çalışan beyindir.

gidin 10 tane akp'liyle konuşun 10'u da aynı şeyi söyler.
yıkandığı için çok temiz beyinlerdir.
olup olmadığı tartışma konusudur.
bu ülkede para para diye atmayan kalp yoktur. buna herkes dahildir, ben de dahil. bunun yanında bardağın dolu, hatta taşan tarafı da vardır fakat bunu görmeyen beyinsizler daha çoğunluktadır. erdoğan'da bir akp beyinlidir ama şu an türkiye cumhuriyeti'nin başbakanıdır. akp beyni kötü ise nasıl başbakan olabiliyor diye sorası geliyor insanın. burada nutuk atanların beyni süpersonic ise hangi baltaya sap olmuşlardır ayrıca. beğenmediğiniz akp beyinli birinden para dilenecek kadar küçük insanlar. köstek olacağınıza destek olun. hangi hakkınız kısıtlanmış diye sormak geliyor insanın içinden. sizin asgari ücretiniz az ise bizim de az. sizin elektriğiniz, doğalgazınız, benzininiz pahalı ise herkesin pahalı. türbanlının da pahalı, kaşarın da pahalı. grup grup bölüneceğine birlik olsa insanlar, her sorunun üstesinden gelinebilir.
% 47'yi kendi safına çekecek kadar kuvvetli ve zeki bir beyindir ..
(bkz: chp lilere çamur atmaktan başka işi olmayan yobaz)
"aradığınız beyine şu anda ulaşılamıyor. lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" türü beyindir.

(bkz: tayyipcell)
isim üstünde insan beynidir. "darbe" diye höyküren orangutan beyni değildir.
amerika patentli beyindir. örümcek ağlarından meydana gelir.
(bkz: 404 not found)
sürekli meşgul sesi veren beyindir.
Anlayamadığım bir beyindir.

Ulan facebook'ta Akp'li biriyle tartıştık bana söylediklerine bakın emperyalizmin çocuğusun, edepsizsin, hainsin, yalan senin babanın adıdır, terbiyesizsin, numara sensin, Ergenekoncusun..d.d.

Her şeyi anladım da ''Numara sensin!'' nedir lan?.d Zeka yaşı 5buçuk.d Her neyse şunu attım, 1saat sonra baktım hesabını kapatmış korkudan asdasdasdasdaf.d

TEBLiGATNÂME

01.05.2013 tarihinde Necip Ak isimli şahsa göndermiş olduğunuz hakaret mesajı dolayısıyla, şahsın Facebook Şikayet Yönetimi üzerinden sizi şikayet etmesi sonucu ''Kişisel hak ve hürriyetlere zarar verilmesi'' ve ''Manevi olarak bireyi aşağılama ve küçük düşürme'' suçlarından suçlu bulundunuz. 10 günlük ibra süreniz dolmadan en geç 18.03.2013 (Mesai bitim saati) tarihine kadar T.C. istanbul Adliyesi'nin ''Sanal Suçlar'' bölümüne gitmeniz veya internet üzerinden yada faks ile ulaşmanız rica olunur, aksi takdirde hukuki işlem süreci başlatılıp emniyet güçlerince bağlı bulunduğunuz bölge karakoluna ifade sebebiyle götürülmeniz için yasal işlem başlatılacaktır. [Saygılarımızla; Facebook Şikayet Yönetimi]
güncel Önemli Başlıklar