bugün

sanal bir zafer havası esiyor olmalı oralarda.
ah ah seçimler de bu şekilde kazanılsa. *
lakin şöyle bir şey de var:

http://www.akparti.org.tr/izmir/

(bkz: kendi sitesini hackleyen hacker)
insanları konuşarak iletişim kurarak yani kendilerine sunulmuş Demokratik haklarını kullanarak alt edemeyen ellerindeki lamerlik imkanlarıyla * index atarak tamamen illegal yollar ile bastırmaya çalışan ezik zihniyetin işi.Büyük olasılık 14-15 yaşlarında elemanlardır.Bunun gidip akp izmir binasına bomba atılması ile hiçbir farkı yoktur.
biz buna sanal alemde tatmin diyoruz.. *
fonda ;
izmirin dağlarında çiçekler açar, 2x
altın güneş orda sırmalar saçar, 2x
bozulmuş düşmanlar yel gibi kaçar, 2x
yaşa mustafa kemal paşa yaşa, 2x
adın yazılacak mücevher taşa. 2x
parmak sokmanin tadina varmak icin kendisine parmak sokan hackerin tatmin zavalliligi,
ve buna mutlu olan zihniyet.
sonucta tatmin ve mutluluk tabii, olmadan olmuyor.
tatmin olun, mutlu olun, biraz da siz olun..
kendi kendine takılan büyük ihtimalle suanda mastürübasyon yapan hacker.

yada sigara içiyordur.
konuyla alakalı bakınızlar;

(bkz: sanal alemde tatmin)
(bkz: gavur izmir)
aslında olmayan hacktir.Aslında öyle bir sitede yoktur.

http://www.who.is/whois-org/ip-address/akpizmir.org/

Düşen domain bu süper hacker arkadaşlar tarafından kayıt edilmiştir.Ve isim tescilden bir sayfaya yönlendirilmiştir.

Name Servers:
ns8.isimtescil.net
ns7.isimtescil.net

(bkz: ben buna gülüyorum ya)
iddaalara göre hacklenmeyen, benzer bir isimle site açarak hacklenmiş görüntüsü verilen olaydır. ama meselenin o boyutundan ziyade; orada yazılanlar ve anlatılanlar nedir, onu irdelemek gerekir. sitede bahsi geçen kişi ve kurumlarla ilgili yazılan şeyler yalan mıdır? bu güruhun destekçileri; o resimlerden o yazılardan, hiç biraz daha düşünmeleri gerektiği gerçeğini çıkartmışlar mıdır? acı ama gerçek midir? hayat işte ne tuhaftır, vapurlar filan. tamam tamam hacklenmemiş. korkulacak bir şey yok, geçti geçti.
sözlükteki hacker dedektifleri tarafından inanılmaz whois sorgularıyla ifşa edilmiş, yapılmamış hack olayıdır. bu dedektiflerimiz acep bakmışlar mı bu işi yapan arkadaş ne demek istemiş, derdi nedir diye?
iddialara göre değil kanıtlara göre hacklenmeyen akp karşıtları tarafından karalama kampanyası sonucu açılmış bir sitedir. bir lamerin domain satın alıp bir index atmasından öte bir şey değildir.
(bkz: eskiden savaşlar cephede olurdu)
kup virüsü kapmış bünyenin ne yaptığını bilmez çırpınışlarından birisi; bu yapılanları gördükçe benim gibi akp'li olmayan bünyenin akp'li olası gelir, atatürk'ü önemseyen birinin atatürk düşmanı olası gelir; yoksa bunu yapanlar akplilerin kendisi mi?

Eğer değilse:
(bkz: kendi kendine gelin güvey olmak)
(bkz: kendi çalıp kendi oynamak)
(bkz: körleştirici ulusalcılık paranoyası)

ya da

bir hacker ekibinin özel olarak tutulup, özel bir akpizmir sitesiymişçesine bir site kurdurup, sonra da aynı adamlara bunu hackletmek biçimindeki bir eylem yaptırtıp ve bunun sonucunda da, komik sözlerle ve şiirlerle gazlanmış bir toplulukmuş imajı yaratılarak, ulusalcıların çocukça işlerle uğraştığı iddidasına dayanak oluşturmak amaçlı bir eylem olduğuna inanan paranoyaklar için:

(bkz: akplilerin halkı ulusalcılardan soğutma taktiği)
(bkz: akp kapatılsın halı saha yapılsın)
komiktir. sanal alemde bunu yapmak kişilere ne kazandırır yada ne kaybettirir. halkın düşündüklerini engelleyemessiniz. sıkıysa halkın fikirlerini hacklemeye çalışın.
mükemmel bir gelişme. kardeşlerimi başarılarından dolayı kutluyorum. inşallah milletçe 22 temmuz da topyekün akepe zihniyetini hackleyeceğiz.

ilave: olay kolpa olsa da 22 temmuz da akepe yi tümden hackleme isteğimizde bir azalma yok elbette.
hacklenmiş ya da hacklenmemiş olması çok da umrumda olmamakla beraber içerik olarak hoşuma gitmiş bir sitedir.ayrıca bir video eksik kalmış onu da atsınlar...
http://www.youtube.com/watch?v=T7maKFgdOKo
(bkz: chp ve mhp camialarinin benzesmesi)*
hack olayını yedikleri anlarda:

nihohaa nasıl ama!
laiklik laiktir, laik kalacak!
çok şahane bir olay ya.
bilimum sevinç çığlıkları...

hacklendiklerini anladıkları andan itibaren:

hacker burada ne demek istemiş?
lütfen bir düşünelim.

burada toplumsal bir gerçek var ki irdelenmeli diyorum ben de.
hani liderinden sempatizanına kadar nasıl bir kıvırma durumudur bu.
tez olarak işlenmeli, üzerinde çalışılmalı.
darbeci zihniyetin son bombası. zaten ne zaman demokrasi yada insan haklarına saygı göztererek iş yaptılar ki? varsa yoksa yalan dolan. aynen "cumhuriyet elden gidiyor" deyerek halkı kandırıp miting yapmaya benzemiş. şimdide hackledik diyerek halkı kandırıyorlar ama en çok da kendilerini kandırıyorlar. tarih elbet tekerür edecektir, ak partinin sitesi hacklense de, her türlü karalamaya maruz kalsa da insanların gerçekleri görmesi önlenemeyecektir.
tayyipist yazarların, "hadi ordan lan! hackleyemediniz işte! ahahahaha!" diye ağızlarından tükürükler saçarak güldükleri, ama yine her zamanki gibi işin yüzeysel kısmıyla ilgilendiklerini gösteren olaydır!

ayrıca, sanal tatmin dediğiniz şey de beğenmediği entry lere verecek cevabı olmayanların sadece eksilemekle yetinmesidir!!
(bkz: zihinsel masturbasyon)
tüm akp'liler olarak evlerimizde elimizi kolumuzu bağlamış, herbirimizi göt etmiş, napacağımızı şaşırmamıza vesile olmuş hadisedir. gerçekten bu kadar üstün zeka ürünü bir hizmet ancak chp'lilerden beklenirdi ve malesef en acı şekilde başardılar. bacaklarımı iki yana açmış vaziyette sizi bekliyorum.

yazar notu: kasımpaşa'nın acısı daha çıkmamış anlaşılan. *
bunu yapan aslinda bir hacker degil bir lamer'dir. ne güzel düsünmüs te yapmis demi? burda verilen sinyali kavrayabilmek önemlidir. ha sen kalkmissin Aslında öyle bir sitede yoktur demissin ama dostum öyle bir site oldugundan dolayi sen bunun rahatsizligini hissetmissin bir yerlerine batmis bu. *

burda mesaj verilmek ve sesini duyurmak istemistir yapan kisi ve ne mutlu ona ki bu sesi duyurmayı basarmistir. ve kendini bilmez şeriatci topluluga rahatsizlik vermistir. ne mutlu ona ki ismi güzel dusunmustur. gavur izmir lafina karsilik sitenin ismini http://www.akpizmir.org/ olarak düzenleyip kapak etmistir. yobaz bir kac kisiye.

haa bu beni tatmin etmez diyorsan gavur izmir den sana mesaj geldi.

TÜRKiYE LAiKTiR LAiK KALACAK...
GAVUR iZMiR'DEN DUYURULUR!
bahsi geçen sitede ben "bu site şu şu tarafından, şunun şunun için hacklenmiştir" gibi bir ibare görmedim, kimse görmedi. hangi zigot gaza gelip ayar vermek için aptal saptal rezil ettiyse kendisini de bununla alakalı girilen entrylerin toplamını alacak folloş bünyesi için takdir ediyorum, tez elden çaycım olarak atıyorum.

isim benzerliğini kullanarak mesajı direk adrese paketlemek için kullanımışa benziyor daha çok ama bunu bile makattan algılayarak demokrasiye dem vuran salya sümük parti gazına gelmiş 0-12 yaş grubunu görmek beni daha çok mutlu etti.

"ne mutlu türk'üm" diyemeyen bir adamın yandaşlarının partinin zorttirik bir sitesi için alevlenmesini de içindeki ilk paragrafın hazımsızlığna bağlamamak işten bile değil.

olayın oluşu hakkında teori üretip, buna inanıp, ayrıca inanmakla yetinmeyip kendi kendini inandırdığı şeyin gazına gelen embesil zümreye de el ediyorum burdan.

(bkz: sanal tatmin sensin tüm izmir de sana girsin)
gidin gavurların sitelerini hackleyin kardeşim dedirten hadisedir.