bugün

bir süredir kafamı karıştıran soru.

akp=fetö.

yıllarca omuz omuza, yan yana, içli dışlı olmadı mı bunlar?
başkanlık gelip de reis istediğini aldığında fetö ile yeniden barışmak için ortada bir engel kalmayacak.

çok merak ediyorum.
dün feto için "muhterem zat, hocaefendi hazretleri" diyen, bugün feto için en galiz ifadeleri sarf eden akp'liler, yarın yeniden barıştıklarında ne diyecekler?

akp fetösüz yapamaz, fetö de akp'siz...
kandırıldık vol2.
Bunu, chp izmir millet vekili Birgül ayman nın " 30 mart seçimlerinde cemaatle ittifak yaptık" demesini görmezden gelerek chp ye oy verenler soramaz. Mevcut video Youtube de hala.
ikimizide kandırmışlar diyecek hazret ne diyecek ki başka ?

dış mihraklar falan filan zarth zurth diyecek, bizi diyecek, çekemediler diyecek, büyümemizi diyecek. çabuk büyüdü bak dikkat ederseniz diyecek.

onlar bunu derken bizim mallar tabiki padişahım çok yaşa vol.2 ye geçecekler.

hocamızla aramızı açmaya çalışıp nifak sokanlar, bunun bedelini çok ağır ödeyecek diyip yukarıda bahsettiğim malların gazı alındıktan sonraaaaaa...
hoooop;
jetua derjan inviyo padö kleveeeree
diyip herkezi;
evritink lidıl lidıl ettikten sonra azizim,
tekrardan kol kola girecekler.
ya nooolacağıdı ki ?
(bkz: benimo)

hayır zaten;
beraber yürüdüler bu yollarda, beraber ıslandılar yağan yağmurda.
ama bunu pekiştirirler iyice değilmi.
hatta diyorum ki bide kombo çakarlarmı acaba ha ne dersiniz a dostlar ?

eski dost düşman olmaz
derlerdi de inanmazdım
senden başka hiç kimseyi
yar sayamadım

diyerekten cengiz kurtoğlundan bağlamayı bitirip aynı tas aynı hamam devam ederler mi sizce ?

bence ederler.
zira tamda kandırılmalar ve inkar etmeler ustasına yakışacak hareketlerdir bunlar.
AKP liler yalamaya devam edecekte asıl fetöcüler ne yapacak ben onu merak ediyorum? Sonuçta 150 bin insan içerde, 50 kadar ölü var fetöcüler bu rakamlara rağmen barışırlarsa ülkeyi terk ederim.
Küsmüydüler ki yoo barışmaları için küs olmaları gerekir.
yüzsüzlük karakter haline geldiğinden değişen bir sey olmayacaktır.

hangi ak dediklerine bok demediler ki şimdiye kadar!
(bkz: götünden 150 bin kişi çıkarmak)

fetö operasyonlarından tutuklu sayısi 50 bin kişi ki olması gereken sayının yarısı bile değil.

sıranın ne zaman siyasi kanada geleceğini ve sıra bunlara geldiğinde reisin aniden kalp krizine yenik düşüp düşmeyeceğini merakla bekliyoruz.

(bkz: içeride ki hainler hala içerideler)