bugün

ülke için hangisinin daha zararlı olduğunu çözemediğim iki parti.
siz gidersiniz hollandaya hey hollandaya.
cumhuriyet karşıtlığı noktasındaki birliktelik. biri elde bayrak gördüğü herkesi terörist ilan eder, beriki otobüs yakar. tabi bunlara hadi çocuklar birlikte oynayın diyen de var. (bkz: made in usa)
yüzeysel insan tespitidir.

(bkz: dtplilerin ak parti binalarını taşlaması)

nedense açılım konusunda dtp, pkk, mhp ve chp nin tepkisi aynı. onlar da kolkola ha?

(bkz: açılıma hem dtp nin hem mhp nin tepkisi)
akp delete.

(bkz: yaran yanlış okumalar)
akp, açılım sürecinde apo nun dediği her şeyi yapmıştır. bugün aponun uğruna dağa çıktığı kürtçe eğitim, kürtçe konuşan memur, kürtçe yerleşim isimleri gibi şeyler akp hükümeti tarafından kotarılmıştır.

apo, yani terörist başı açılım sürecinde akp nin yaptıklarını ne kadar çok beğendiğini, "sayın" başbakan ve bülent arınç ın ne kadar demokrat insanlar olduğunu defalarca belirtmiştir.

http://1.bp.blogspot.com/...ar%C5%9F%C4%B1lama_03.jpg

dağdan indirilen teröristler; türkiye cumhuriyeti tarihinde görülmemiş surette, akp hükümetinin adalet bakanlığının talimatıyla ayaklarına savcı, hakim gönderilerek jet şekilde serbest bırakılmıştır. serbest bırakılma sebepleri ise şudur ki; "pkk lı olmak suç değildir."

aynı lafı tayyip kişisinden de daha evvel duymuştuk. kendisi demişti ki; "apo düşünceleri yüzünden değil, aldığı kelleler yüzünden hapis yatıyor" yani, türkiye yi bölme fikri ve türkiyeyi bölecek bir örgüt kurmak kendisi için abes değildir. adam öldürmedikçe her şey yapılabilir.

zaten bu memlekette milyonların canını acıtan, apo posterlerini açmak, malum renklerde bez parçalarını sallamak ceza olmaktan epey evvel akp hükümeti tarafından çıkartılmıştı. hatta öyle ki; adamın teki benim önümde pkk bayrağı açsa, ben ona vursam cezallı duruma düşecek benim. kanun böyle düzenlendi.

tayyip ve takip edenlerinin bu memleketi düşürdükleri hal şöyledir; "kelle almadıktan sonra her haltı yiyebilirsiniz".

örgüt olabilirsiniz, molotof atabilirsiniz, taş atabilirsiniz, havai fişek patlatabilirsiniz. sizi dağda öldürmek için şehit olan 4000 askerimiz boşuna şehit oldu; buyurun şehirlere, terörü şehirlerde taşıyın. hatta dağdan biz size destek sağlayacağız, pkk lıları indirip profesyonel militanları türkiyeye salacağız.

izmir de olanlar bellidir. arabalar sivillerin üzerine sürülmüştür. üzüm yemeğe değil bağcıyı dövmeye gelmektedirler.

ve sonuna kadar akp hükümetinin koruması altındadırlar.

bu noktaya getiren, pkk lıları ve dtp lileri bu kadar yüzsüz bu kadar çok pozitif ayrımcılıkla kabartan akp dir.

akp hükümeti pkk ile aynı çizgidedir. o kadar aynı çizgidedir ki; pkk ile liderlik savaşına girmiştir. yoksa karşıt fikir oldukları için taşlamıyorlar akp yi yanlış anlaşılmasın.
(bkz: baykal ın pkklılara kefil olması)

yalçın küçük apo ya kardeşim demiştir, baykal da yalçın küçük e kardeşim demiştir. bu bağlamda bakıldığında, kendi ifadelerine göre apoyla baykal kardeştir.
akp ve dtp ikiside birbirinden çakal partiler. bu yüzden beraber olmaları çok normal.
güncel Önemli Başlıklar