bugün

14 ağustos 2001 de kurulan akp bugün 7 yaşına girmiş bulunmakta.

http://haber.sol.org.tr/mansetler/2561.html

çok güzel özetlemişler olayı.
Niye doğdun Akp???
insan ne diyeceğini bilmiyorki bu cümle özetliyor işte bütün durumumuzu...

Bundan 7 yıl önce Türkiye nispetten düzelme çabalarındaydı.2002de ki ekonomik krizden sonra yeni yeni toparlanmaya çalışan işçi,esnaf,çiftçilerimiz vardı.Etrafta sıkmabaş tabirli türban modelni yapan kişiler bu kadar hortlak değildi.Ve operasyon yapmak için Abd den izin alacak kadar kötü değildi.

Gelelim 7 yıl sonraya ekonomi düzelmiş,enflasyon azalmış..Tabi bunların hepsi sözde.Görülen birşey yok.Vatandaşın cebindeki deliği büyütmekten başka birşey yapmadı bu iktidar.Türbanı hortlatıp yandaşlarını yaşatmak,dini siyasi amaçlara alet edip, düzen bozmak gibi alaveradan pekiyi anlayan bakanları ve milletvekilleri artık mecliste.Ne yazıkki millette bunları adam sayıp oy vermekte.At gözlüğü taktırdığı yeni jenerasyonuyla laik düzenin karşında duramayacak kadar zayıf bir soytarı...

Ne yazıkki 7 yıl sonra bile daha da bozulan bu duruma Einstein bile pişman.Ampulu bulduğu için.Bence artık AMPULLERi KARARMALI!!
http://site.mynet.com/ser...lerim/tayyipvetaliban.jpg

Buyrun resme bakın..
(bkz: maaşallah maaşallah yavruya)
7'den 77'ye alayımızda bir takım hisler uyandırmıştır.. dilek dilesinler diyeceğim ama neyi dileyeceklerini aşağı yukarı tahmin edebiliyorum, o yüzden söndürsünler mumu yeter.
(bkz: agu)
(bkz: sanki elime dogdu)
70 inde de aynı olacağını düşündürüp hüzünlendiren cümledir.
akp'nin 7 yıl evvel kurulduğunu işaret eden cümle. 7 rakamı'da uğursuzdur hani.
"yuh!! oldu mu o kadar?" tepkisini ağızlara getiren durum.

gerçi fazla yaşamaz dedi anayasa mahkemesi doktorları, harçlığını da kestiler zaten! gerçi ona harçlık veren çok; ama babadan alamayacak! babanın da dünyadan haberi yok zavallım, harçlığını kessen ne olur? sen veriyorsun x, akrabaları, eş dost veriyor 50x. ya o değil de sözlük; bu çocuğun annesi amerikan vatandaşıydı değil mi?
her doğum gününde mum değil türkiye nin aydınlık geleceğini söndüren partinin 7 yaşına basmasıdır.
Barajı zor geçen ve bu yüzden baraj indirilsin diye zırlayan köklü partilerin arasında 6.yılında yüzde 47 oy almış partinin 7.yaşına basmasıdır. ulan 80 yıllık partiyim nasıl oluyorda bunlar benim yaklaşık 2.5 katım oy alabiliyor? ben nerde hata yapıyorum? diyemeyenler oldukça 8.yılına daha da güçlü girecek partidir.
iktidarımızda:
"ekmek fiyatı 6 kat",
"doğalgaz %134"
"elektrik %115"
"su %300" arttı.

durmak yok yola devam.. açıklaması her şeyi yeterince açıklıyor sanırım..

bu kadar koyuna böyle çoban işte..

ayrıca:
(bkz: recep in tavukları)