bugün

bir türlü algılayamadığım durum.

bir takım itler gelmiş burada provokatif söylemleri ile habire aynı konu ve tandansta başlık sıçıyor. tek bildikleri de atatürk'e küfretmek, akp harici diğer partilileri küçümsemek, akp'nin abuk sabuk medya organlarını kaynak göstererek saçma sapan dezenformatif haber ve bilgiler burada paylaşmak.

ya zall, ya uludağ moderatörleri!
herşey para değil aslanlar.

sizler ki birçok sorumluluk gerektiren projede rol alan insanlarsınız.

sktiri boktan çöp entrylere, bu adamların buraya bu şekilde provoke etmesine neden izin veriyorsunuz?

kusura bakmayın ama bunlara müdahale etmediğiniz sürece ben sizin bu işten çıkarınız olduğunu düşünürüm. evet.
su götürmez ahlaksızlıktır.
mesela "rambo goklerde" isimli yazar.

son yazdıkları...

son girdiği entryler
1. iki ayyaşın kurduğu parti/#27865463
2. tayyip sana canım feda/#27865258
3. gelin sarılalım deyince gelmeyen izmirli/#27865200
4. cumhuriyet gazetesine terör soruşturması/#27865157
5. hepimiz kardeşiz bırakın kavgayı gelin sarılalım/#27865133
6. chp nin iktidar olamama sebepleri/#27865080
7. aziz nesin i aydın gören ateisttir/#27865039
8. asansörde yiyişen mhp li dayılar/#27865022
9. aziz nesin i aydın gören ateisttir/#27864990
10. onca projeye rağmen oyunu yüzde 1 arttıran parti/#27864948
11. batılı görünecem ayağına fes i yasaklamak/#27864894
12. atatürk ü halkın seçmediği gerçeği/#27864848
13. mit tırlarında silah çıksa bile oyum akp ye/#27864673
14. mit tırlarındaki silahlar/#27864644
15. milliyetçi hareket partisi/#27864616
16. r t erdoğan için kullanılabilecek en güzel sıfat/#27864535
17. r t erdoğan için kullanılabilecek en güzel sıfat/#27864532
18. r t erdoğan için kullanılabilecek en güzel sıfat/#27864529
19. ak parti nin 7 haziranda döşeyeceği boru/#27864318
20. türkiyede atatürk ü sevmeyen yüzde 75 lik kesim/#27864298
21. oyum ak parti ye çünkü/#27864265
22. kemal kılıçdaroğlu nun aslında kel olması/#27863533
23. akp nin ak sarayı varsa laiklerin anıtkabiri var/#27863506
24. cuma namazına gitmeyen müslüman/#27863497

ya arkadaş, bizler ki ardarda 2 entry aynı konu ile ilgili entry girince çaylak olan insanlarız.

neden bunlara suskunluğunuz????
ırkçılık yapan yazar beyanı. sadece kendi tuttuğu parti konuşulsun istiyor. tayyip e laf edilsin istiyor kendisine toz kondurmamak içinde saçma başlık açıyor.
hahah , ağlayan chp li beyanı.

beğenmiyorsan eklersin donuza kardeş.

burası chp gençlik kolları değil, istediğim yazarım.

karşıt görüşe tahammülü olmayan kafatasçılar sizi.
(bkz: acınası yazarlar sıralı tam liste)

bu nedir? bu fişleme nedir? bu itlere dur demeyecek misiniz?
özellikle de gündemde akp'nin tokatlandığı vakitler aktif olan grup. Sik sik tartışmalar açarak gündemdeki tartışmaları -özellikle akp'yle ilgili olanları- damıtır gibi dağıtmak istiyorlar. vasıfsız bir ak çomar olsam ve maaş alsam, bende gider sıçar gibi manipülatif, yalanlarla dolu başlıklar açardım. Ama bu tarz şeyler iyi bilgi ve eğitim gerektirdiği için akitler bu konuda çok da başarılı değiller.
chp'lilerin tahammülsüzlüğü.
benim anlamadığım cidden trollemek için bile olsa bu kadar bokunu çıkaracak yazarların olması. buna dur diyenlerin de olmaması anca yazım hatasına imla kuralına bakılması. saçma değil mi ?

karşıt görüş yazıcam diye bokunu çıkarıp hakarete varmalar nedir anlamadım. iki taraf içinde bu söylemim sadece chp hdp akparti olayı değil. mal mısınız olm harcayacak daha iyi vaktiniz yok mu?

burda bunları yazdığınızda kahraman mı oluyorsunuz, para mı veriyolar la, ego tatmini mi gidin yararlı bir şeyler araştırın yeminle şurda iki üç bilmediğim bir şey öğrenirim belki kültürüm artar diye dolaşıyorum sikko sikko yazıları görmek zorunda kalıyorum. kafanızı sikeyim tüm trollerin akpsi de chpside mhpside hdpsi de. sinirlendim lan durduk yere
yaklaşan seçimler dolayısıyla, tam mesai çalışma talimatı almış olan ak-troll'lerin sözlük ortamını kirleterek akp karşıtı söylemleri bloke etmek amaçıyla yalan ve iftiralarla dolu başlıklar açmalarına izin vermektir.
bazı o. çocuklarının gemi azıya almış şekilde tutuşmasına sebep olan durum. ne o lan yavşaklar, paranız kesilecek diye mi korkuyorsunuz? evet.

bak bak, başlığa, entrye bak hele.

görsel
rambo goklerde mahlası yazar yarattığı kaotik dezenformatif ortam ve manipülatif entryleri ile çaylak olmuştur.

fethullahgulen ismailgulduren mahlaslı yazar atatürk'e hakaret ettiği başlıktaki entrysini sildikten sonra toz olmuştur.
görsel

tek tek mücadele edeceğim 30 tl'lik sizin gibi adamlarla. evet.
bilerek göz yumulan durum çünkü sözlük bu işten para kazanmaktadır. kuru iddia değil buz gibi gerçek.