bugün

başlığı yanlış okumadınız.

bir adet akp milletvekili.
kumar oynuyor/oynatıyor.
akit gazetesi muhabiri bunu haber yapıyor.
akit bunu haber yapıyor.

akp'li vekil ve il başkanı akit muhabirini darp ediyor...

akp kastamonu milletvekili ve tbmm adalet komisyonu başkanı hakkı köylü ile akp kastamonu il başkanı, yeni akit muhabiri tarafından kastamonu öğretmenevinde kumar oynarken görüntüleniyor ve bu görüntüleri çeken akit muhabiri dövülüyor...

--spoiler--
Yeniakit.com.tr muhabirleri Mehmet Özmen ve Taha Emre Özdemir, Kastamonu'da Öğretmenevi'nde kumar oynarken görüntüledikleri AK Parti Kastamonu milletvekili Hakkı Köylü, AK Parti Kastamonu il Başkanı Doğan Yılmaz, korumalar ve bir grup bürokrat tarafından saldırıya uğradı.
Kumar oynama görüntülerini kaydeden muhabirimiz Mehmet Özmen, bir odaya kilitlenerek 6-7 kişi tarafından darp edildi. Saldırganların arasında bizzat AK Partili Hakkı Köylü de vardı.
Ağır küfürler ve hakaretler eşliğinde bizzat Özmen'e yumruklarla vurarak saldıran Hakkı Köylü, "Sen benim hakkımda nasıl haber yaparsın lan" diyerek bağırdı.
--spoiler--

https://www.yeniakit.com....rkin-saldiri-1016156.html

offf, gece gece nasıl keyfim yerine geldi.
(bkz: yiyin birbirinizi ete para vermeyin)
Bağlı olduğu partiye yakışan tavır sergilemiş milletvekilidir. Utanmak, vekili olduğu milletten özür dilemek gibi erdemler göstermek yerine lan lun diye saldıran milletvekili bu ülkeye ne katabilir diye de sorgulatandır. ödediğim vergiden payına düşeni haram ettiğimdir. hoş harama helale inansa kumar masasında yakalanir mıydı?
Dayak cennetten çıkmadır.

Öpüşün barışın bakayım siz aile içinde böyle tatsızlıklar olur.

Haftaya kolkola cumaya gidin bu iş huzur içinde çözülsün.
Akit'in dik duruşunu takdir ediyorum. Gazeteciler de cesurmuş.
Haber niteliği taşıyan gayet güzel bir haber. Aslında bu olayın haber olmasının nedeni darp olayının yaşanması diye düşünüyorum. Yani olay şöyle gelişseydi mesela, gazeteci vekili görüntüledi, vekil gazeteciye kibar davrandı. Hatasını kabul etti. Sonra araya birilerini sokup haberi yayınlanmadan zaten çayına oynuyorduk, ortada para yoktu deyip masa başında sümenaltı edebilirlerdi. Ama vekil hem suçlu hem güçlü olup yok yere gazeteciyi dövünce işin şekli değişti. Bu sefer ortada ne hatır gönül kaldı ne siyasi korku ve baskı unsuru. Mesele şahsileşti, kişilik haklarına dokundu, gurur ve inada bindi. Hesaplaşmaya döndü. Çünkü ortada büyük bir haksızlık ve hakaret niteliği taşıyan dayak var. Gazete de muhabirine sahip çıktı tabi haliyle. Karşıdaki muhatap da basın ve medya sonuçta. Bu saatten sonra o vekil hala daha görevinde kalıyor ve hakkında yasal işlem yapılmıyorsa ki burası türkiye -olursa şaşırmam- halkın nazarında ciddi manada bir itibar kaybına neden olacağı muhakkaktır.
binali yıldırım'ın oğlunu kumarda görüntüleyen sözcü gazetesine demediklerini bırakmamışlardı. benzer bir olay yeni akit gazetesinin başına da geldiğine göre artık biliyoruz ki; erdoğan'dan nemalananların sömürü düzeninin korunması için friendly fire bile mübahtır.
Kumar demedim kendini kurtar dedim.
(bkz: friendly fire)
ete para vermemekle ilgili ve iki cümleden oluşan bir atasözü vardı.
birbirlerini yemişler. hah şöyle kendi içinizde azın biraz da.
i titi ısırmaz derler.
Oyna devam.
çöküşün artçıları bunlar. sonun başlangıcı.
kumarda basılan aşkta kazanır.
Ufak bir kumar olayı.

En azından CHP'de patlak veren arkadaşlar arası kaset skandalı değil...
Mutlu musun imamoğlu...

Düşürdün birbirlerine..
Atasözlerinin hepsi doğru olacak diye bir kaide yok.

Arada ısırıyorlarmış demek ki.
Haberi yapan muhabir fetöcü Ilan edilip kovulacaktir.
Bunlarda birbirine düşman olduysa, demek ki gemi gerçekten batıyor.

Yiyin birbirinizi amk!
Dini: AKP
Tanrısı: Para
Peygamberi: Erdoğan
Mottosu: "Bakara, makara" (E. Bağış)
ilk defa işe yaradılar.
güncel Önemli Başlıklar