bugün

Çok eski bir ilaç... kullanmayın... gidin emsal etkili daha hafif yeni iyi ilaçlardan birini yazdırın.
Ağir gelirse eliniz kolunuz titrer, davul olur kafanız.
(bkz: Akhenaton)
Öğle ağır bir ilaç değil ucuz bir şey ama yeşil receteli.
Nasıl beterin beteri varsa akılsızlığın da akılsızlığı vardır.
90 ların hepsi deli bu gece bu gece sanırım hepsi sexy geliyo,içince hepsi veriyo . CEG
hz yusuf dönemindeki firavun zannedip geldim hap çıktı.
Yeşil reçete ile satılır.
iğnesi de var.
firavun diye geldim ilaç çıktı. oldu ben kaçar.
biraz baş dönmesi yaptı.
80'ler 90'ların meşhur kafa hapı. Akineton üstü 2 birayla bir şehri feth etmeye giden bir arkadaşı. 2.5 saat dinlenerek dövdüler bana mısın demedi pezevnk.
boktan bir ilaçtır. hapçı statüsüne düşürür.
Size bir tuyo vereyim..

Bir kişi bu ilacı kullanıyorsa uzak durun...

Dedirtendir...
Antipsikotik ilaçlarının yan etkilerini hafifletmek için veriliyor. ilk kullanmaya başladığınız zaman kafa yapabilir sanırsınız ama neşe vermez, enerji verir, cesaret verir bi kaç saatliğine o kadar.
Antipsikotik ilaçlar dopamini azaltıp parkinsona sebep olduģu için akineton verilir. Genelde titremeye verilir bu antiparkinson ilaç. 1 kutusunda 100 tane vardır ve fiyatı 20 liradır. Eczacılar genelde müşterilerin göremeyeceği yerlerde tutarlar bu ilacı. Yeşil reçete ile satılır. Psikolojik olarak Bağımlılık yapabilir kafayı bulacağınızı sanıp içmeyin çeşmeden çeşmeye suya doyamazsınız çünkü aşırı ağız kuruluğu yapar. Düzenli olarak senelerdir sabah/akşam akineton içerim eskisi gibi ağız kuruluğu yaşamıyorum.
Daha demin 2 tane attım attığım hap kafası efso.
Bagimlilarin doktorlari tehdit ederek yaptirmaya calistigi ilac.
Dördüncü gün. ishal, göz altı torbaları, lokal sızılar ve mayışıklık. Bacakları öyle sızlatıyor ki kendimi Atlas gibi hissetmeme sebep oldu. üçüncü gün kullanmadım etkilerini görebilmek maksadıyla. sabah 3-4 e kadar sarsıcı baş ağrısı yüzünden uyuyamadım. vücuda iyi nüfuz eden ve kendini aratan bir biperiden.
Arkadaşlar akrabam için akineton almak istiyorum biri yardımcı olurmu?
akineton 2 mg tablet ve 5mg ampul olarak piyasada bulunmaktadır. hapı bana göre; 1 saatte yaklaşan zamanda etkisini gösteren uzun bir mayhoşluk iğnesi ise çabuk etkisini gösterdiği gibi yoğun bir mayhoşluk keyif ama kısa sürede sonlanmıştır kullanımlarında. yeşil rece-teli ilaçlardan narkotik diye sınıflandırabileceğim bana göre 2. ilaçtır kaslarda asırı gevşeme rahatlama hissi sinir krizlerinde iyi sonuç vermiştir. akinetonu da içerken tek bir tane içemiyorum 2 tane birden içmem gerekiyor 4 saat sinir yok hafif bir vücut bağımlılığında diğer rivotril xanax nervium bunlara göre azdır fazla dozlarda halis iyon gösterebilir. kasılmalarda veya sinir krizlerinde acilde diazem yerine Akinetonu tercih ederim.
Akineton yeşil reçete kapsamında olan Antiparkisondur. ama sadece parkison hastalığına değil psikiyatride; antipsikotik diye tanımlanan ilaç grubunda yanında verilerek bu tür ilaçların yan etkisini azaltmak için de kullanılır. özellikle psikotik tablo içresinde olan hastaların yıllık ilaç kullanım raporunda büyük ihtimal bulunan ilaç hele içlerinden bir antipsikotik ilaç var ki Norodol bu ilacı yazan hekim %100 akineton eklemiştir. Bana göre akinetonsuz Norodol olmaz ama Norodolsuz Akineton olur
bir gün 5-6 tanesini aynı anda içmiştim. götümde bir çizik, çantamda bira, sigara, sakız, cüzdanımda da ekstra azıcık para vardı. ve ben o güne dair hiçbir şeyi hatırlamıyorum.
ki bu akineton benim hayatımdan net olarak 1 ayımı falan silmiştir genel olarak.
norodol ilacini arkadasin tavsiyesiyle aldım yok dedi süper insan yerinde duramiyor uçuyosun bin küsür şeyle beni ikna etti hemen birlikte eczaneye gidip 5 mg yoktu ver dedim 10 mg ver ve aldım bir tane almaz olaydim zaten bunu içmeden önce 3 farklı antidepresan rahatlatıcı bir sürü hap sallamistim eve gelir gelmez üzerimde bir yorgunluk halsizlik hayattan soğuma intihar düşünceleri unutkanlık hayatimin amk bu ne biçim ilac diye diye 18 saat kadar uyudum tabi yarisi uyumaya çalışarak geçti hayatimdaki bütün olumsuzluklar pismanliklar bad bütün bok pusur kafamin içinde horon tepiyor ve aşırı halsizlik hicbirsey yapmak istememek bu hallerdeydim tabi markete gittim eşyaları aldim yolda boysum sola sağa her yere dönüyordu (istemsiz) sağ ayağımda felçli gibi oldu oda sola kasiliyor ödüm koptu aman Tanrım ben hep böyle mi kalicam zaten kafam değişik triplere giriyorum bu sabah tuvalete girdim tekrar bunlar tekrarladı boyun kasilmam nefes alamamam hemen ambulansi arattim anneme sagolsunlar evden aldılar akineton iğnesi yaptılar ve kasilmalarim kötü hissiyatin hepsi yok oldu şuan hala üzerimde bitkinlik var ama olsun buna da şükür tavsiyem bu tür ilaçları içmeyin. icecekseniz de melesa norodolun yaninda akinetonu kesinlikle almalisiniz.
geçen hafta bir arkadaşın evde getirdiği ne hapı bu dediğimde önemli değil dediği ve sonra unutup gittiği bir hap anca geldi aklıma bakmak o hap eve gidince çöpe gidecek arkadaşta fezaya yollanacaktır.
akineton tek başına kullanılacak bir ilaç değildir. solian vs gibi ağır ilaçların vücüdu daha az sikebilmesi için yan etkileri köreltmesi ile kullanılır. bir de kafacı elemanlar var tabi 4 akineton yutup ayakta duramaz vatandaş.

akineton ayrıca götü başı titreten bir hastalıgınız varsa parkison gibi. bunlarda da önemli etkide rol oynayacaktır.

aynı anda yutulan 2 akinetonun yan etkileri daha doğrusu etkileri şöyledir.

* çevrenizde konuşan insanları duyarsınız ama duyamazsınız. yuttugunuz zaman bu dediğimi anlayacaksınız

* lan gidip yemek yapayım diye düşünürken hoooopppsss ne düşündüğünüzü unutursunuz ne düşünüyordum amınoygihm ben demeniz doğal olacaktır. fakat 2-3 saniye sonra ne düşündüğünüzü hatırlamaya çalıştıgınızı da unutacaksınız sorun yok cool yani.

dozaj arttıkca görülen üç harfli sayısı doğru orantılı olarak artacaktır.
kafa yaptığı söylenen şizofrenide endike bi ilaç. yeminle bişey anlamadığım içtiğimden.
biperiden denen maddeyi içeren santral etkili (beyine etkili olan) antikolinerjik ilaçtır. parkinson hastalığında beyindeki dopamin ile asetilkolin arasındaki denge asetilkolin lehine bozulmuştur. bu nedenle bu hastalıkta verilerek göreceli olarak dopamin oranını arttırır. parkinson hastalarının salya sorununa da çözümdür.

ismi gibi aldığınız zaman bi periden farkınız kalmaz. gevşetir, sakinleştirir. ama zevk (öfori) vermez .