bugün

her gitaristin ilk çaldığı şarkı olan akdeniz akşamları şarkısını çalmayan isyankar gitaristtir . sistem adamı değildir içinde gizli bir anarşist vardır.
bizim üst komşudan ders alıp hemen öğrenebilmesi muhtemel kişi. hatta ders almasına gerek yoktur bizim evde dursa bile öğrenir.
günde 10 kere sürekli fabrika kızı ve akdeniz akşamlarını dinlemekten bıktık .. akdeniz akşamlarından bile bıktım bi akdenizlik olarak..
lisanssız gitaristtir, gördüğünüz yerde zabıtaya bildiriniz, bilindiği üzere gitar kursundan sertifika almanın ilk şartı aynı şehir içi direksiyon testine tabi tutulan şöför adayı gibi bir sayfiye yerinde ateş başında akdeniz akşamları çalmaktır.
muhtemelen tc vatandaşı olmayan gitaristtir. zira tc vatandaşı olupta akdeniz akşamları'nı çalmayan bir gitarist görmedim. *
gitarist değildir. gitar görülünce akla gelen ilk şarkı olan akdeniz akşamlarını çalamıyorsa eğer yüzüne tükürülür (!), evire çevire dövülür (!).

edit: parantez içindeki ünlemlere rağmen tekrar belirtmek isterim ki ironi was here.
belki de çalamayan gitaristtir. şimdi gitar çalıpta akdeniz akşamlarını çalamamakta yuh dedirtir yani. biz gitarı akdeniz akşamlarıyla tanıdık.
isyankar ise çalmayan gitarist olarak tanımlarız. beceriksizse çalamayan gitarist olarak tanımlarız.
nothing else matters ı çalmayan gitaristin bir alt versiyonudur.
daha dün annemizi de çalamayan gitarist olması da muhtemel gitaristir.
alpay erdem'in diliyle; nerede bir akdeniz akşamlarını çalmayan gitarist var, bil ki orda çok güzel bir insan var.
türk olmama olasılığı %95
türk olma olasılığı %5'tir.
imkasızın üzerinde olan bir durumdur . Heralde böyle bi durum olmaz .
gitarı kızları tavlamak için değil müzik için çalan gitaristtir.
(bkz: bu hikayedeki gitarist benim)

tornado of souls, she wolf, master of puppets varken ne diye bu akdeniz akşamları?
takdir edip alnından öpeceğim gitaristtir. ama sakın okulda bunu yapamadığını söyleme kızıyorlar.
hatta dinlettirip çıkarmanı isteyenler olacaktır.
salağa yatılması gerekir.
geneli geçer yapmış gitaristtir. yeni ufuklara yelken açar.
(bkz: benim gitaristim helal olsun gitaristi)
Benim ilk çaldığım şarkı haluk levent'in Ankara şarkısıydı. Akdeniz akşamlarının ilk çaldığım şarkı olmaması beni sorunlu biri yapar mı?
zor aşkı çalar herkes sakin olsun.
elleri öpülesi gitaristtir.mümkünse bir müddet çalmaması rica edilir.
haluk levent'in çalarak yavşakça söylediği için ona benzetilmek istemiyordur.
(bkz: akdenizi sevmeyen gitarist)
(bkz: gitar calan hırsız)
risk budur.
öpülmesi gereken kişidir. hatta öpülüp baş üstüne konulması gereken kişidir. antipatik olmayan kişidir hatta.
güncel Önemli Başlıklar