bugün

zor bulunan türden dost dediğimdir. sağolsun her derdimi dinliyor. olsa da kahve içsek. *
sohbeti baldan tatlıdır. uyuyacaktım sözde bak saat kaç oldu. *
gogol'un palto isimli pek şahane öyküsünün kahramanıdır. hepimizin hayatına dair bir şeyler var bu öyküde.

edit: ayrıca sözlük yazarı nicki. selam ederim.
kendi alanı fizik olmasına karşın kendi alanı dışında olan siyaset bilimi, dış politika, genel kültür gibi konularda da oldukça fazla bilgi sahibi olan yazardır.

sayısalcıların toplumsal meselelere duyarlı olması ve ilgilenmesi çok sık görülen bir durum olmasa da bu meselelere duyarlı sayısalcı arkadaşları gördükçe gelecek için bir nebze de olsa umutlanmıyor değiliz.

makul ve yaratıcı entrylerini büyük bir ilgiyle takip ediyoruz efendim. yazarlığı daim olsun!
bi palto uğruna can veren kardeşimiz.
Bir adet yazar, fizikci, can dostu, sevgi dolu yazar.

cok fazla teorem cozme onerim sana.
Sanirim bana kusmus yazar. Ne yaptim bilmiyorum ama huzurunuzda ozur dilerim. Sohbetini ozledim hee.
gece gece derdimi dinleyen, beni rahatlatmış yazar arkadaşım.
muhtemelen reel hayatında da insanların üzerine üzerine "gösteriş güzeldiiiir", "paltolar mühimdiiiiir" diye gittiği yazar.
nükleer fizik seven yazar.

kendisi ile muhabbetimizin başlangıcında ( ki 1 yıl önceye tekabul eder) müzik zevklerimizin aynı çıkması sebebi ile bana "kesin beni trollüyorsun, sen benim okuldan filan bi arkadaşımsın" diyerek iftiralarda bulunmuş akabinde aramızda ki nesil farkından gerçeği anlamış kişidir.

hee bir de bana kütük demiş yazardır. ben de inanamadım! ilk önce fiziki olarak söyledi sandım. ama boy kilo oranım da fena değil hani (tamam göbüş var ama çok az) baya baya baktım bana kütük diyor, küstüm! sonra barıştık tabi. hayır benim gibi ince düşüncelere sahip adama nasıl kütük der çözebilmiş değilim.*

hadi çoştursun buraları.
Sevilmeyi hakeden yazar.
Gogol'un Palto adlı hikayesindeki saf ve temiz yürekli bir karakter.

Aynı zamanda sözlükteki tatlış bir yazar.
An itibariyle paralel evrene kaçırmak istediğim tatlı insan.Tabi yolculuğa karşı çıkıyor.sizleri çok seviyormuş.
Sözlüğe maddi durumunu, lüks yaşantısını (?), bindigi arabayı vs. paylaşmak için geldiğini düşündüğüm yazarımsı. Ekonomi bülteni de denebilir.
Hayattaki en değerli varlığı paltosunu ite uğursuza kaptırmış, zavallı bir adamdır.
(#37003271)

Anneme kufreden yazar.sikayet ettim eger hicbir işlem yapmazlarsa olay cikarticam.
Kimse anneme kufur edemez.