bugün

çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor.
hükümetten: borç faizlerini ödeyemedik, 49 yıllığına avm olarak kullanılmak üzere milletin .mına koyacak birine ihale ettik şeklinde bir açıklama bekliyoruz.
öncelikle ak partiden nefret ettiğimi belirtmek isterim ve söyle açıklama yapıyorum ;
eger o bina yapilmasaydi aynen şöyle denecekti :
- milletin baskaninin binasina bak bide bizim baskanin binasina bak !! pehh !
( sunu belirtmek isterim ki adamlik binayla belli olmaz. )

ve eğer bina yapılsaydi aynen şöyle denecekti ;

-Gereksiz eski bine neyine yetmiyodu hırsızın denecekti.

kisacasi bize ne yapılsa hep şikayetçi memnuniyetsiz oluyoruz. o yüzden bırakın her seyi ve hayatın tadını cikartin....
(bkz: icinde gebermesi dileğiyle)
(bkz: Ak saray ın yıkılamayacağı gerçeği)
gereksiz bir öneridir. ak Saray beyefendi'nin mülkiyetine geçmelidir.
odtü'ye verilecektir, aman yıkmayın...
aptallıktır. niye yıkıyorsunuz olm. güzelce düzenlenip yine devlet imkanların dahilinde kullanılmalıdır.
evet efendim, yıkılmalıdır, orası onun malı mülkü olmadığı içinde onun mülküne falan geçmeyecektir işte gerçek olan budur!
Aşevi ve yoksul barınağı olmalıdır. Vatana hizmet mis gibi.
yıkılmasın . evsiz garibanlara yaşlılara ihtiyaç sahipleri engellilere bakım evi olsun.
yeter artık ya defolun gidin, onun bunun çocukları kimin malını kimin üstüne geçiriyor -tayyoş denilen atamızın halka bağışladığı yeri haddinizi bilin lan, haddinizi yüzsüz utanmazlar! atatürk orman çiftliği bizimdir lan siz kimsiniz onun bunun çocukları!
yıkmayın çok para var orda. verin üniversitelere. düşünsünler 13 yıldır düşündürmüyorlar zaten.
orayı yıkmakta yapmak kadar israf olur. bırakın ilim irfan yuvası olsun genç yetenekler doktorlar avukatlar mühendisler gelişsin türkiyem de. üniversiteler en güzel şekilde yararlansın kütüphane yapılsın. dünya kadar yer var her şey yapılır orda.
atatürk'ün halkımıza bıraktığı efsanevi yere kaçak saray yaptırdıkları yetmediği gibi, şimdi de beyefendinin hesabına verecekmiş kimin malını kimi veriyorsun lan sen onun bunun çocğu tayyoşun iti, haddini bil haddini siz istediniz diye atatürk ölecek mi sandınız lan -ölmedi evet ölemezde tayyoş ölür atatürk ölmez!
lan olur mu öyle şey o kadar para gitti oraya yıktırmam amk.
bir mhp li olarak;

ben devlet bey' in yerinde olsam,

"orayı yetimler yurdu yapacağım" derdim.

"hem dünyanın en güzel yetimler yurdu bizim ülkemizde olacak, hem de bunların yediği yetim haklarının bedeli bir nebze ödenmiş olacak"

içimden geçen de aynen bu.

(bkz: ak saray yetimler yurdu olsun)...
yıkılmasın, utanç müzesi israf abidesi kaçakçılık numunesi yapılsın. odtüyede verilmesin madem bizimmiş orası tamamen halka açık dev bir kompleks haline getirilsin.
Erdoğan olduğu sürece vasıfsızlarin konustugu boşluktur.
yıkılınca harcanan paraların geri geleceğini sanan cahil düşüncesi.

ak saray cumhuriyet döneminde yapılmış en güzel mimari yapıdır. ister katılın ister katılmayın sürekli osmanlı döneminde yapılmış mimari güzelliklerle övünür dururuz. yaptığımız binalar 50 yıl sonra ucube gibi oluyor.

cumhuriyet döneminde ilk defa asırlar boyu ayakta kalacak bir eser yapıldı o da tayyip yaptırdı diye yıkılsın isteniyor ki bunu isteyenlet acarkentte villaya 10 milyon verip bağdat caddesinde 2+1 daire ye 2 milyon veren zihniyet.
olmayacaktır. zira muhalifler o makama gelemeyeceğini bildikleri ve tenkit edip oy toplamak için "yıkacağız!" diyorlar. o makama gelsinler, görürüm ben onları.
aman üzülmesin bizim ak saray

bizi toptan götür yatır bankaya...