bugün 1299 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

ak partinin televizyon reklamları

  1. 0 0
    insanları yaptıkları yollarla, köprülerle, hızlı trenlerle, genel başkanı ve bir çok üyesinin eşlerinin türbanıyla kandırıp utanmadan bunları yayınladıkları reklamlardır. ne yazıktır ki ülke gelişiminin bunlara dayalı olacağını düşünecek kadar maddi beyinlere sahibiz. bakıyoruz adam yol yapmış adam çalışıyor. evet çalışıyor. ama ne için? eğitim sisteminden, okullardan, işsiz öğretmenlerden, şaibeli sınavlardan bahseden reklamlar da çekmelerini diliyorum. eğer demokrasiden gelişmişlikten söz ediyorlarsa...
    #11660857
  2. 1 -1
    yaptıkları yapacaklarının göstergesi mantığıyla çekilmiştir kanımca. eğer yaptıkları buysa yapacakları kalsın. adamların yapacaklarının planlarındaki insan modellerinde bile kadınlar türbanlı.
    #11660904
ak partinin televizyon reklamları ile alakalı başlıklar