bugün

Ak parti'nin 2002 yılında iktidara geldiğinden günümüze kadar olan süreçte ak parti destekçilerinin kurduğu veya ele geçirdiği kanallardır.

Katıksız ak parti destekçileri

(bkz: trt)
(bkz: samanyolu tv)
(bkz: samanyolu haber)
(bkz: kanal 7)
(bkz: beyaz tv)
(bkz: cine 5)
(bkz: hilal tv)
(bkz: ulke tv)
(bkz: mehtap tv)
(bkz: tvnet)
(bkz: bugün tv)
(bkz: tgrt haber)

Çaktırmadan Ak Partiyi destekleyenler

(bkz: Habertürk)
(bkz: atv)
(bkz: Kanaltürk)
(bkz: kanal 24)
yerel kanalların dahi özgür yayıncılığına engel olan ve yeri geldiğine kanalı mühürletmeye kadar giden partinin kanallarıdır.
akp yanlısı kanallar olduğuna dair kuvvetli şüpheler mevcuttur ama hiçbirinin tapusu başbakanın elinde olmadığı gibi sözkonusu kanallardan bazıları yeri geldiğinde eleştirebilmektedir. tgrt'yi tenzih ederim, o tam yalaka...

yazara tavsiye: ak parti söylemi genelde ak partiye oy veren ve destekçilerinin kullandığı bir söylem. galiba bu uyarı sana gerekti.
hepsini tek tek saymak güç olduğundan ak partici olmayanlar sayılıp, bunların dışındaki tüm kanallar diye tanımlamanın daha doğru olacağı kanallar sürüsü.
milleti kandırmayan,denizi geçip derede boğulmayan kanallardır.
yanlıştır efenim.

habertürk
atv
kanaltürk
kanal 24

direk olarak akp'nin kanalı sayılır... ben bu kanallarda izlediğim kadarıyla tarafsızlık ilkesi göremedim.
atık su kanalı. *
(bkz: trt) geçen gün trt kanallarından, trt haber'i izliyorum. biran bir şeyin farkına vardım. samanyolu tv'den etkilenerek sırlar kapısına benzer bir programla karşılaştım. programın adını alamadım çünkü: çoktan zapinglemiştim bile! yazık.
geri kalan kanalların hepside akp karşıtıdır. çok açık bi şekilde.
akp nin sözde demokrasisinin getirisidir. ağlak ağlak 28 şubat ajitasyonu yapan erdoğan ve avanesi iktidarı elde edince kendileri de kendilerine yapıldığı gibi akreditasyonu ve sansürü elden bırakmadılar.
(bkz: kanal istanbul)
güncel Önemli Başlıklar