bugün

amerikalı rodeocu.
mükemmel insan, harika bir sanatçı, severek izleriz kendilerini.
yesil gozlu canavar bir aktristtir. bir zamanlar, banka reklaminda cikan "teessuf ederim" diyen elemanla ask yasamisligi vardir.
nuri alçonun kıllı kollarından kendini kurtaramayan bayan film sanatçısıdır.

geçen yıl flash tv de yayınlanan bir programda yalan makinasına sokulmuştur. ilginç olarak namaz kılıyor musunuz? sorusuna evet demiş makina yalan iletisi vermemiştir. bize de inanmak düşer artık.
80'li yılların unutulmaz vamp kadını. sürekli permalı ve röfleli kocaman bir kafayla gezerdi. kelebek tokası vazgeçilmez aksesuarlarındandır. kocaman yeşil gözleri, kayık tabak gibi ağzı vardır, az biraz travestileri andırır. genelde, istemeden kötü yola düşmüş kader kurbanı kadınları canlandırmıştır.
şu anda televizyon makinası'nda okan bayülgen'e mütemadiyen
"ne kadar güzel bakıyosunuz okan bey, ben fena oluyorum" tarzı cümleleri söyleyip duran kadın.
vakti zamanında intihara teşebbüs etmiş olan ahulu bakışlı kadın.gerçek ismi bu mudur diye sorduruyor insana
An itibari ile Okan Bayülgen'e verecek olan kadındır.

NOT: Cümlede nesneyi unutmuşu, "telefon numarasını" verecektir.
kadınların başlarını yiğidinin omzuna dayayıp yiğidinin göğüs kıllarına parmağını dolayarak ahu tuğbamsı bi tavırla kılları parmaklarına dolamasını sağlayan bi kadın.bi ekol.yalnız an itibariyle aynılarını okan bayülgene yapıyo gibi
şuan itibariyle televizyonda gördügüm bagyan,kıllı bi herifle oynaşıyo.
"tsss tsss" konuşur...bu gibi insanları izLerken türk miLLetinin konuşması bozulacak diye korkuyorum...

(bkz: seda sayan)
(bkz: kuşum aydın)
son 1 ayda 3-4 tane farklı erkekle gündeme gelen kadındır..cocugunun düştüğü durumu düşünmek dahi istemediim insandır..
yıllardır eskimeyen hatun modellerindendir.

1-banu alkan (durumu malumdur,sapıtmıştır kendileri)

2-ahu tuğba (benim bebeliğimde oynadığı filmleri duyardım ki hala 31 yaşında olduğunu söylemiştir geçenlerde bir programda,şaşılır bu duruma)

3-serpil çakmaklı (sesi bu aralar cıkmayan ve bu entry den sonra yakında tvlerde sabah programlarından birinde aşk dedikodusuyla görebileceğimiz kişidir)
an itibariyle beyaz show'da göründüğü kadarıyla anne olmak için yaratılmış bir insandır.sürekli gençleri sevip okşayıp bir yandan da geniş geniş beyaz'ın terini silmekle ugraşmış aman da paşa oğlum gel sırtına peçete yerleştireyim demesini beklediğim kadın.
yayınlara sarhoş çıktığını düşündüğüm kişilik *
televizyon makinasında okan bayulgen'in bakışlarına, beyaz show'da da izleyicilere feci halde sarıp güzelim programları baltalayan kadın.
nasıl neden yeniden ünlü oldugunu bir türlü anlayamadığım şahsiyet
gündeme gelmek için banu alkan gibi bir yol (-meriç adında bir kılıksızla sözde aşk yaşamakta ve her türlü rezaletleri televizyondan gösterilmekte-) tercih etmiş ve gözümde iyice basitleşmiştir. hayır ne olur yani otursan paşa paşa evinde , biz de seni iyi hatırlasak..
bir zamanlar türk sineması için önemli olan seksi bayanımız şimdilerde bir erkek arkadaşıyla tartışmalar yaşayarak gündeme geliyor ya da başkaları ona ilan-ı aşk ediyor ve kendisi bayan programlarından çıkamıyor.yazık walla...
beyaz şov'da geğirmiş ve sonra da estağfurullah demiştir. mekanı terk etmesi beklenirken devam etmiştir.
eski türk filmlerinin aciz, muzdarip kadını, meğer ne eli maşalıymış!!!
(bkz: ahu gitmiş vahu kalmış)
kötü oyuncu... hemde çok kötü oyuncu... bide bunun gibi genelde seks içerikli filmlerde oynamış trişkadan sanatçılar(!)*** kendilerini nimetten sayıyolar baya... yok ben 30 sene hizmet verdim türk sinemasına falan... ilginç!...
erkek gibi konusan garip kişilik.
insanın gece rüyasına girmemesi için dua edilmesi gerekn kişilik. o konuşma tarzı, iğrenç bakışları ve enterasan ağzı ile gerçek bir yaratığı andıran insan-ımsı