bugün

provoke kanalıdır başka amacı yok.
Bu muptezellere yapacağınız en büyük iyilik onları ciddiye almaktır. Gülün geçin ozbokuboncuklulara.
ah sen olsan bari sen olsan bariiiiii. boş verin çokta şee yapmayn ya. gülüyoruz geçiyoruz.
biriniz görüncee artık şunları öldürsün suçu üstüme alırım.
akp'nin atatürkçü olduğu döneme geldi bu ikincisi. alabilirler.
kimse ses çıkarmayınca iyice şımararak devam etmişler.

https://twitter.com/kacsa...status/940650967589986304

bir de komik olduğunu düşünüyor, fıkralarla türkiye zekasıyla mizah yaptığını düşünüyor mahluk!
gülümsetmiştir.

o olmasaydı yiyemezdik aynen.
dusunce özgürlüğudur.
utanç verici hadise. bu edepsizler yüzünden hepimiz bu çirkinliğin altında eziliyoruz, onlar gibi düşünüyoruz zannedilmesin diye biz her yerde kendimizi açıklamak zorunda kalıyoruz.
gayet güzel bir çalışma olmuş, ben de saygısızlık göremiyorum. atatürk'e hakaret yok, saygısızlık yok!

kemalist kişilik bozukluğunu güzel bir şekilde işlemişler.

tebrikler ahsen tv ve reisler.
ilk değildir, son da olmayacaktır.
bu kafa bu ülkede her zaman vardı, her zaman da olacak.
çünkü toplum genelinde hüküm süren gelenekçi kafa türk toplumunun en temel yapı taşı.
bu kafadan sıyrılamadıkça "kendinden olmayan"ları kesmek isteyen, onun değerlerine saygı duyanları gözünü kırpmadan öldürebilecek tıynette olan bu ve bunun gibi orullar da aramızda olacaklar hep.
işte akp döneminde yaşanan yozlaşmanın asıl sebebi de bu kafanın artık meşru bir zemine oturtulmasıdır.
asimile ederek kurtulacağız bu gericilerden.!
Keseli tarla sıçanı kılıklı kültür çatışması yaşayan bir münafık.
boş insanlar gerçekten.cahil takımı.
zevkle şikayet ettim. siz de yapın. kesinlikle pişman olmazsınız.
Gündeme oturamaya değecek kadar büyük bir olay değildir. aslı olaylar geri plana atılmasın. ki zaten asıl olaylar kimsenin umurunda değil ki. bu tür olaylar anca gündem olur. Ortadoğu ve afrikada, savaş savaş ve açlık var. toplum yozlaşmış ve gelecek nesil yozlaştırılmaya devam ediliyor. Gezegenimiz ülkeler adı altında, Irkımız (insan ırkı) millet din ve benzeri kavramlarla bölünmüş durumda. Dünyayı yönetenler belli değil. ve gündemde bu var. hayret.
komiktir. burada ben bir saygısızlık göremiyorum. insanların davranışlarında olan gariplikleri alaycı iğneliyici bir dille ele almışlar. çok komik olmasa da tebessüm ettirdi. tabi sizin kutsallarınızla dalga geçildiğinde böyle hemen celalleniyorsunuz, peki sizin diğer insanların kutsallarıyla dalga geçtiğinizde çok gülmenize,utanmamanıza ne demeli. ben islamcı değilim,ben kemalist değilim, ben sıradan bir insanım saygı göster saygıyı gör. he biz bu arada hani laiktik? hani özgürlükçüydük? niye adamların düşüncelerine saygı duymuyorsunuz alt tarafı bir espiri deyip geçiştirsene?
düzeltilmesi gereken, oradan saygısızlık kelimesinin kalkması gereken başlık.
youtube, bimer, ihbarweb üzerinden defalarca şikayet ettiğim saygısız videodur. çekenler de "orul orul"dur.
Hahahaha ne kadar komik. Amk çomarıma bak ya.
Gece gece sinirlendirdi.
kendilerince şakalı komik'li tiyatro yapmışlar.
ama bu arkadaşa en güzel tokatları barbaros atmıştır. http://www.dailymotion.co...le-koseye-sikistirdi_news
Sikayet edecekmiyim evet ceza alacagina inaniyormuyum tabiki hayir.
eger bu adama sorusturma acilmazsa barbaros sansala yapilana benzer bir tepki koymazsak yaziklar olsun bize, yokmu istanbulda bir kac vatansever suna haddini bildirecek.
Bunları insan yerine koymayın!
up up up.
Mizah mi yapmaya calismislar, anlamadim ben hic bir sey.

Derdiniz ataturku elestirmekse soyle bir uyari yapayim size. Tamam ataturkun de hatalari var elbette herkes gibi. Yanlis yaptiklari, eksik yaptiklari filan var da, siz bu 7 yas civari zeka seviyenizle anlayamazsiniz ataturkun hatalarini yanlislarini. Sizi aşar be anam. Siz nihat dogan olmasaydi ne olurdu onu filan konusun.
Ben kendimce yaptım şikayetimi.

görsel
artık hapiste reis olmadı diye zırlar.